יום ראשון, 05.12.2021 שעה 13:40

"בהתאחדות מראים לווילי את הדרך החוצה"

זאת התחושה בסביבת המנהל המקצועי של נבחרת ישראל, שנדרש לקצץ 50% משכרו. "זה כמו להגיד לו ללכת". אנדי הרצוג היה זה שהציע לא לקבל שכר חודשיים

20 תגובות |
אנדי הרצוג ו-ווילי רוטנשטיינר (שחר גרוס)
אנדי הרצוג ו-ווילי רוטנשטיינר (שחר גרוס)

בהמשך לפרסום ב-ONE על כך שבהתאחדות לכדורגל לא הצליחו עד כה להגיע להבנות עם המנהל המקצועי, וילי רוטנשטיינר, אפשר לספר כי התחושות הן שבהתאחדות למעשה מראים לאוסטרי את הדרך החוצה. בהתאחדות רוצים שרוטנשטיינר יקצץ כ-50% משכרו, ובסביבתו חשים כי "בהתאחדות מראים לווילי את הדרך החוצה, שאתה מבקש ממישהו לקצץ בגובה כזה מהשכר, זה כמו שתגיד לו תודה ותיפרד ממנו".

השכר של רוטנשטיינר מסתכם בכ-90 אלף שקל נטו לחודש. יש גורמים בהתאחדות שרוצים שהאוסטרי יקפיא גם  את השכר שלו. בהתאחדות הבינו שאי אפשר לנהל מו"מ על קיצוץ כזה דרך הטלפון ושהדבר לא מכובד ומחכים כעת שרוטנשטיינר יגיע לארץ כאשר יהיה אפשר לחזור מבחינת הטיסות. עד כה הוא ניצל את ימי החופש שיש לו לפי החוזה ובהתאחדות יחכו למצות את המו"מ עמו.

ברוך עזרתי בן ה-100 זוכה לחגיגה מכובדת

כפי שכבר חשפנו, יש גורמים סביב ההתאחדות שמנסים לפוצץ את המגעים עם המנהל המקצועי ופשוט לשלוח אותו הביתה. בעניין מאמן הנבחרת אנדי הרצוג, שבהתאחדות לכדורגל הודיעו אתמול כי הוא הסכים כי חוזהו יוקפא לחודשיים,  אפשר רק להוסיף, כי היה זה הרצוג שהציע לאנשי ההתאחדות כי הוא לא יקבל שכר במשך חודשיים מאחר ואין כל פעילות בגלל המצב.

בהתאחדות לא יודעים מתי בכלל הפעילות הבינלאומית תחזור, ולכן נראה שלמרות הג'נטלמניות של הרצוג, הוא בסופו של דבר לא ימשיך עם הנבחרת. לאור אי הבהירות לא ימהרו למנות מאמן לאומי בתקופה הקרובה. למרות שיש גורמים שלוחצים בגלל מניעים כאלה או אחרים, אך בהתאחדות ישמרו במצב הדברים על הקופה, כאשר לא ברור בכלל מתי תחזור הפעילות הבינלאומית.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30