יום שלישי, 30.11.2021 שעה 10:40

גם בים: המשטרה עצרה גולש שהפר הנחיות

המלחמה בנגיף הקורונה הגיעה גם לחופים ולמים: גולשים שסירבו לצאת מהמים נענשו כספית, אחד מהם עוכב למעצר לאחר שהתעמת עם כוחות השיטור הימי

7 תגובות |
כוחות השיטור הימי (דוברות המשטרה)
כוחות השיטור הימי (דוברות המשטרה)

משטרת ישראל רשמה הבוקר (שישי) דוחות נגד גולשים שהפרו את הנחיות צו בריאות העם ובנוסף עצרה גולש אחד. במהלך פעילות משטרתית יזומה בחופי הים של תל אביב והרצליה ובלב ים, הבחינו השוטרים בכמה עשרות גולשים אשר הפרו את ההנחיות ובעקבות כך פעלו נגדם לפי האמור בחוק. 

שוטרי השיטור הימי כרזו לגולשים והורו להם לצאת מהמים ומרביתם נשמעו להוראות השוטרים ועזבו את המקום. לגולשים שלא נענו ניתנו דוחות ואחד הגולשים, בן 32, ת״א, אשר סרב בתוקף לצאת מהמים והתעמת עם השוטרים בלב ים, נעצר.

שוטרים עוצרים גולשים כדי לבלום את הנגיף

 מהמשטרה נמסר: “אנו שבים ומדגישים לציבור כי השהיה בתקופה זו בחופי הים ובים, הינה בניגוד להנחיות משרד הבריאות וקוראים לציבור להישמע להנחיות משרד הבריאות, במסגרת המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה”.

בתוך כך, ד”ר טל יצחק, מנכ”ל עמותת “מהיום – לאורח חיים בריא ומניעת סכרת” קרא למשרדי הממשלה “לחזור לשפיות”. יצחק זעם על הדוחות שנרשמו וגולשים והוסיף: "בהמשך לפנייתנו למשרד הבריאות, למתן אפשרות לפעילות ספורטיבית יחידינית, שאינה מסכנת בהדבקה בקורונה ובהסתמך על האירועים הבוקר עם הגולשים היחידנים בים, אני קורא לחזור לשפיות. הציבור מאבד את  העצמאות לצאת החוצה לנשום אוויר צח ולהיות בריא, בדרך שאינה מסכנת אותו!”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30