יום שלישי, 30.11.2021 שעה 11:02

ההתאחדות טרם הגיעה להבנות עם רוטנשטיינר

לאחר ההודעה על הקפאת שכרו של הרצוג, קיימת סערה סביב המשך דרכו של המנהל המקצועי. גורמים שמנסים לפוצץ את המו"מ ציינו: "לא נמשיך איתו בכוח"

10 תגובות |
ווילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)
ווילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)

אחרי שבהתאחדות לכדורגל הודיעו הבוקר (שישי) כי הגיעו להבנות עם המאמן הלאומי, אנדי הרצוג, על הקפאת השכר שלו לחודשיים, בזמן שהחוזה שלו מסתיים גם ככה בסוף החודש, ישנו מוקש אחר שטרם הצליחו לנטרל. מדובר במו"מ על קיצוץ שכרו של המנהל המקצועי, ווילי רונטנשטיינר, שרוצה להמשיך בתפקידו, אך מסתבר שזה לא יקרה בכל מחיר.

השכר של רוטנשטיינר מסתכם בכ-90 אלף ש”ח נטו לחודש. יש גורמים בהתאחדות שרוצים שהאוסטרי יקפיא גם הוא את חוזהו, בעוד הוא רוצה להתחיל לקיים השתלמויות מאמנים ושחקנים דרך אפליקציית ‘זום’. רוטנשטיינר מעוניין גם להתחיל את קורס הפרו דרך ה’זום’ ולא להמתין בנושא.

הבן החייל של אלונה ברקת מפתיע את אמא

האוסטרי גם היה זה שקיים שיחת ‘זום’ למאמני הנבחרות ודן איתם על הוצאתם לחל"ת, זאת לאחר שמנהל אגף הנבחרות, גיא פורטניאגין, היה זה שהודיע להם על המהלך בסופו של דבר. חשוב לציין שמאמני הנבחרות לא אהבו את הדרך בה המהלך נעשה, כשבקביל כאמור, עם רוטנשטיינר עדיין לא הצליחו להגיע להבנות בהתאחדות.

ישנם גורמים סביב ההתאחדות שמנסים לפוצץ את המגעים עם המנהל המקצועי במטרה לשלוח אותו הביתה. אותם גורמים רוצים שרוטנשטיינר יקפיא את שכרו בשלב הראשון בטענה שממילא כל הפעילות מושבתת נכון לעכשיו, אך האוסטרי, שיושב בביתו במולדתו, עובד על תכניות ורוצה מאוד להניע את הדברים.

וילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)וילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)

רוטנשטיינר חש שלא ממש עוזרים לו בכך ושבהתאחדות לא מעוניינים להניע מהלכים כרגע.  בסביבת הגוף שמנהל את הכדורגל הלאומי בישראל אמרו שהמו"מ מול רוטנשטיינר לא קל וצייני כי "לא נמשיך איתו בכוח".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30