יום ראשון, 17.10.2021 שעה 23:01

הדוקו הנצפה ביותר: צפו בסרט חמשת המופלאים

הסרט שיצא ב-2011 והפך לנצפה ביותר ב-ESPN, מתאר את הסיפור יוצא הדופן של החמישייה הנהדרת במכללת מישיגן ב-1990. וגם: היריבות בנושא הגזענות. צפו

0 תגובות |
הסרט חמשת המופלאים (צילום מסך)
הסרט חמשת המופלאים (צילום מסך)

הסרט חמשת המופלאים, עוד אחד מסרטי הדוקו הנפלאים של  ESPN, שיצא בשנת 2011, מספר את הסיפור יוצא הדופן של החמישייה הנהדרת במכללת מישיגן בשנת 1990. החמישייה הייתה מורכבת כולה בפעם הראשונה בתולדות המכללות משחקני השנה הראשונה (פרשמנים), דבר שלא היה נהוג באותה התקופה בכדורסל בארצות הברית.

החמישייה של מישיגן כללה את כריס וובר, ג’ואן הווארד, ג’יילן רוז, ג’ימי קינג וריי ג’קסון והסרט עצמו מתאר לפרטי פרטים את גיוס השחקנים למכללה, שנות הזוהר, מה קרה מאחורי הקלעים של המשחקים, ההשפעה התרבותית על הכדורסל המקצועני ובמכללות וגם אי אפשר בלי – השערוריות. אגב, עם שידור הסרט ב-ESPN בארצות הברית הוא גרף רייטינג של לא פחות מ-2.7 מיליון צופים, מה שהציב אותו כסרט הדוקומנטרי הנצפה ביותר של ESPN.

מעבר לסיפור הספורטיבי המרתק, הסרט עסק ביריבות בין ג’אלן רוז כוכב מישיגן לבין מי שהיה אז כוכב דיוק, גרנט היל, בנושא גזענות וחינוך, מה שהיווה את היריבות בין שתי המכללות של הכוכבים. מוזמנים לצפות:

דוקו 30x30: חמשת המופלאים
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי