יום שבת, 22.01.2022 שעה 20:30

גאסול ונדאל מנסים לגייס 11 מיליון אירו לספרד

עדכונים שוטפים: הכדורסלן והטניסאי הקימו קרן חדשה למלחמה בקורונה, כשגם קסיאס ולופטגי הצטרפו ליוזמה. האוהד הכי מפורסם של צ'רלטון מת מקורונה

0 תגובות |
ספורט (מערכת ONE)
ספורט (מערכת ONE)

מגפת הקורונה לא עוצרת וממשיכה להשבית את הספורט העולמי. בזמן שכל אירועי הספורט שהיו מתוכננים להיערך בימים אלו נדחו או בוטלו, אנחנו ב-ONE ממשיכים לספק לכם עדכונים שוטפים בכל המתרחש על רחבי הגלובוס בפן הספורטיבי.

20:40 – הקרן החדשה של נדאל וגאסול למאבק בקורונה תופסת תאוצה. איקר קסיאס הצטרף ליוזמה הנהדרת: “זה בדיוק הזמן שלנו, הספורטאים, להתאחד ולעזור במצב הלא פשוט הזה”. כמו כן, יולן לופטגי, מאמן סביליה, גם כן הביע נכונות להתגייס ולתרום.

19:53 – הפעם הגיעו חדשות עצובות: סב לואיס, מי שנחשב לאוהד הכי מפורסם של צ’רלטון ואף הגיע ליותר מ-1,000 משחקים ברציפות, הלך לעולמו היום לאחר שחלה מנגיף הקורונה.

14:55 – רפאל נדאל ופאו גאסול הצטרפו לרשימת הספורטאים שנרתמים למאבק בקורונה עם מחווה מרגשת במיוחד. הטניסאי והכדורסלן הספרדים מתגייסים למען מולדתם שנמצאת במצוקה חסרת תקדים והקימו קרן התרמה בשיתוף עם הצלב האדום במטרה לגייס כ-11 מיליון אירו לטובת רכישת אמצעים לטיפול בנגיף. “אנחנו ספורטאים בזכות התמיכה שלכם, עכשיו אנחנו לא יכולים לתת לכם ליפול”, אמר נדאל. 

13:00 – בעוד שקבוצות כדורגל רבות בישראל ובעולם כבר הודיעו על מדיניות הקיצוצים החדשה בהתאם למציאות המשתנה בעולם הכדורגל, שחקני לידס, כמו גם צוות האימון וההנהלה של המועדון מצמרת הצ’מפיונשיפ התנדבו לוותר על משכורתם עד להודעה חדשה. כתוצאה מהמהלך, שחקניו של מרסלו ביילסה הבטיחו המשך פרנסה לכ-272 אנשי צוות שאינם עובדים במשרה מלאה. 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30