יום רביעי, 18.05.2022 שעה 03:55

חזיר בר מזוהם ושוחד לחוואי: פיורי מסתבך בגדול

"דיילי מייל": ארגון הסימום פתח מחדש בחקירה נגד אלוף העולם באגרוף אחרי שנחשף כי שיחד אדם שיעיד כי צרך חומר אסור מאכילת חיה נגועה שהוא מכר לו

|
ספורט (מערכת ONE)
ספורט (מערכת ONE)

לפני חודש בלבד בריטניה כולה התרגשה ביחד עם הגיבור חסר הסיכוי שלה – טייסון פיורי. בגיל 31, המתאגרף העצום זכה באליפות העולם במשקל כבד אחרי שגבר על דאונטיי ויילדר האמריקאי האימתני. אומה שלמה עמדה מאחורי פיורי, הפג שנולד שלושה חודשים לפני הזמן והפך למפלצת פיזית שהצליחה להתגבר על אין ספור משברים בחיים כולל אחד שכמעט והוביל אותו להתאבד. 

פיורי היה מכור כבד לקוקאין ואלכוהול אך שם את הכל מאחור והצליח לעלות כמו עוף החול בדרכו לתהילה עולמית כאלוף המרגש ביותר שיש. אלא ששלושה שבועות עברו והשלדים בארון חזרו לרדוף אותו כאשר “דיילי מייל” הבריטי חשף עדות של חוואי בן 70, אשר ציין כי קיבל שוחד בגובה 25 אלף ליש”ט כדי לטעון במהלך דיון משמעתי שנערך לפיורי כי הוא סיפק עבורו בשר של חזיר בר מזוהם.

פיורי טען בפני רשות הסימום הבריטית כי כשל בבדיקת חומרים שנערכה לו אחרי שאכל בשר נגוע של חזיר בר. כדי לספק הוכחות לכך, התייצב בדיון מרטין קרפוט בן ה-70, שסיפר כי הוא מכר את הבשר הנגוע מהחווה בה הוא מגדל את אותן החיות. מסתבר כי צריכה של בשר חזיר בר כשהיא במינונים גבוהים, יכולה להוביל לתוצאות חיוביות לסטראודים אנאבולים בזמן מתן בדיקת שתן, כך שלפיורי היה את התירוץ המושלם. 

ההסבר התקבל ופיורי חזר להתחרות וכנגד כל הסיכויים הפך לאלוף העולם במשקל כבד. אלא שאז התפוצץ התחקיר במוסף הספורט של יום ראשון ובבריטניה הוחלט לפתוח מחדש את החקירה בעקבות העדות של אותו חוואי, שעכשיו טוען כי קיבל שוחד ויתרה מכך, מדווח כי מעולם לא גידל חזירי בר בחווה שלו ואף לא ברור איך עדותו התקבלה ולא בוצעה חקירה מקיפה בנושא, שכן מעבר למילתו הכתובה בתצהיר שהוגש, מעולם לא הצליח להוכיח שגידל חזירי בר או שמכר את בשרם למשפחת פיורי. 

אם יימצא במהלך החקירה החדשה כי הטענות של החוואי נכונות וכי הוא שוחד על ידי אנשיו של פיורי, אלוף העולם במשקל כבד אמור לאבד את התואר שלו ואף לעמוד בפני השעיה של שמונה שנים. האם זהו סוף הסיפור של הגיבור הבריטי?

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב