יום שבת, 27.11.2021 שעה 19:30

מישל דיין: ממה חוגג מופתע? אלה אוהדי בית”ר

בתוכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE שוחחנו עם המאמן: "זה קהל של כרטיסים, ההשלכות יהיו שהתקציב יקטן משמעותית". התוכנית משודרת גם ב-101.5FM

2 תגובות |
אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' (מערכת ONE)
אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' (מערכת ONE)

תוכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE משודרת בכל ערב מ-18:00 עד 20:00. את תוכנית הספורט ניתן לשמוע ברדיו תל אביב (102FM), רדיו חיפה (99.5FM ו-107.5FM), רדיו ירושלים (101FM), רדיו דרום (97FM ו-95.8FM), וגם באשקלון ובאשדוד ב-101.5FM. בנוסף לכל שלל התחנות המכובדות, התוכנית משודרת גם כאן באתר.

הערב בתוכנית נפתח עם יוסי יהושע על ההתחממות בדרום, ואחרי זה נדבר עם ליאור שפירא, יו״ר מועצת תל אביב, על קיום המרתון. בנוסף, נשוחח עם ארי שמאי ויניב טוכמן לקראת הדרבי של ת”א, נדבר עם יואב כץ וגם נתייחס להחלטתו של בעלי בית”ר ירושלים משה חוגג לבטל את המיזם ונדון באכזבתו מאוהדי הקבוצה. כמו כן, נעסוק גם בהשפעת הקורונה בספורט.

מישל דיין: “ממה חוגג מופתע? אלה אוהדי בית”ר”

שוחחנו עם מאמן העבר הירושלמי בנוגע לכל סוגיית משה חוגג, שמאוכזב מחוסר ההיענות בקרב אוהדי בית”ר ירושלים, שגרמו לביטול האירוע שתכנן הבעלים. 

מישל, מה דעתך על כל העניין סביב חוגג?
“הם עשו בחכמה גדולה שהם ביטלו את האירוע, כי הם היו מתבזים. לא היה מכבד לעשות לאלי אוחנה טקס מול 2,000 איש. אני חושב שחוגג נפגע מכיוון שהוא לא קיבל את האפשרות להציג בפניהם את התוכנית. אבל למה אנשים מופתעים? אלה אוהדי בית”ר, זה לא עובד עליהם הדברים האלה”. 

הוא רוצה לעשות טוב לבית”ר, אבל עושה כל כך הרבה טעויות.
“בית”ר ירושלים זה קהל של כרטיסים. גם בתקופת הגל שלהם הם היו מוכרים 6,000 מנויים. אין מה לעשות, זו בית”ר. הוא עושה דברים גדולים למועדון, הוא באמת עשה שינוי ענק”. 

מי מייעץ לו?
“אין לי מושג. הוא בא מהעולם הזה, הוא איש מאוד מבריק, על סף הגאון. אני אומר שהדברים האלה פשוט לא נכונים לכדורגל וזה בסדר, הוא לא צריך להתעצבן”.

הוא משדר מצוקה.
“הוא אומר שהוא לא יענקל’ה שחר ולא מיץ’ גולדהאר. אני חושב שהמיזם הזה שהוא רצה לעשות זה כדי להביא את בית”ר לתקציבים כמו 90-100 מיליון שקלים. ההשלכות של הסיפור הזה יגרמו לכך שהתקציבים של בית”ר יהיו נמוכים ויעמדו על 40 מיליון. אני חושב שבדברים שלו יש נימה של אכזבה. הוא צריך לצאת בהודעה שבית”ר תחתיו תהיה בתקציב של 40 מיליון. אני חושב שהוא לא האמין שבשנה וחצי שהוא נמצא הוא ישקיע 90 מיליון שקלים”. 

מישל דיין (שי לוי)מישל דיין (שי לוי)

יואב כץ: “הרעיון של משה חוגג אפשרי”

שוחחנו עם הבעלים של הפועל חיפה בנושא הצעתו של משה חוגג לפייר פליי פיננסי בקרב קבוצות ליגת העל, התשובה שלו הייתה מעניינת.

יואב, דיברת עם משה חוגג על הרעיון שלו?
“לא. סיפרו לי על זה ואמרתי שזה אפשרי. התקציב זה השחקנים, ב-MLS למשל תקציב השחקנים הוא פחות גבוה מהפועל חיפה. אני חושב שצריך להיות סכום רציונלי, שתהיה המשכיות, שלא יקרה מה שקרה למכבי נתניה והפועל ת”א. אני חושב שהרעיון של משה חוגג בר יישום. 

ומה יגידו בעלי הכסף הגדול שכן רוצים להשקיע?
“אני לא בטוח שזה משרת את האינטרסים של הכדורגל בישראל”.

אתה חושב שמשה חוגג מבקש את ההצעה הזאת כי קשה לו?
“יכול להיות שקשה לו ויכול להיות שהוא גם רוצה לשנות את הכדורגל. בסך הכול אני חושב שזה דבר חיובי. יכול להיות ששני הדברים קשורים אחד בשני. אני לא מכיר את הבנאדם, אבל הרעיון שלו אפשרי”. 

אם זה אפשרי, איך אתה יחיד שבעצם חושב כמוהו?
“אני לא היחיד, פשוט הרבה אנשים לא מדברים על זה בפומבי. כשאני אומר לאחרים כמה כסף אני שם אומרים לי שאני משוגע, לא אחד ולא שניים”. 

אבל גם לך עוזר הפרסום מתוקף התפקיד.
“אני לא מקדם את עצמי, אין לי מה לקדם. זה לא העניין, העניין אם ההצעה טובה לכדורגל הישראלי או לא ואני חושב שהיא טובה”. 

יואב כץ (עמרי שטיין)יואב כץ (עמרי שטיין)

ארי שמאי: “הייתי מוכן גם לשים מטוס ברחבה”

רגע לפני הדרבי התל אביבי הגדול שייערך הערב, שוחחנו עם עו”ד ארי שמאי, שנשמע חושש במיוחד לקראת הקרב מול הצהובים. 

ארי, אתה בטח מתענג על הביקורת על שחקני מכבי ת”א שצולמו מקללים את הפועל ת”א.
“לא ממש לא. קודם כל אני חסיד גדול של חופש הביטוי בגלל זה אני לא נעלב מהדברים. אני גם לא אהבתי שגורמים פנו להנהלת ההתאחדות כדי שתעניש את מכבי ת”א”.

מה דעתך על הקטטה בין האוהדים לפני המשחק?
“האוהדים האלה בדרך כלל קובעים ללכת מכות. לא חיכו לסרטון המשעשע, נכון שזה לא מוסיף. חשבתי בהתחלה שאולי היועצת המשפטית של מכבי ת”א עו”ד יעל מרגלית תעצור את זה”.

כדורגל יהיה הערב?
“קודם כל זה דרבי ראשון בבלומפילד הגדול עם רוב ענק למכבי ת”א, זו נקודה שמאוד מפחידה אותי. אני הייתי מוכן לשים גם מטוס בתוך הרחבה”. 

מה תהיה התוצאה?
“אני חושב בין 0:2/3 למכבי ת”א”. 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30