יום ראשון, 17.10.2021 שעה 22:40

נשיא פיב"א: ישראל תארח את טורניר 3 על 3

האמאן ניאנג הגיע לביקור מיוחד בארץ לפני ישראל - רומניה והכריז: "אני משוכנע שתקבלו טורנירים עולמיים, נעשה הכל שזה יתממש", "רוצים לקדם נשים"

0 תגובות |
האמאן ניאנג (שחר גרוס)
האמאן ניאנג (שחר גרוס)

רגע לפני שנבחרת ישראל פגשה את רומניה במסגרת המחזור השני במוקדמות יורובאסקט 2021, נערכה הערב (שני) מסיבת עיתונאים מיוחדת בהיכל קבוצת שלמה בנוכחות ביקור היסטורי של נשיא פיב”א העולמי, האמאן ניאנג. המסע”ת הועברה בשידור חי כאן באתר.

ניאנג, שאיחר למסע”ת פתח בהתנצלות וסיפר: “מתנצל על האיחור, נתקענו בפקקים ואני מבקש את סליחתכם. אני מאוד שמח להיות בישראל בשביל לבקר כאן את איגוד הכדורסל ולצפות במשחק בין ישראל ורומניה. בקונגרס האחרון בבייג’ין החלטנו כמה דברים. נחזק את היחסים בנינו ויש אגודות לאומיות מאוד חזקות מבין 216 האיגודים בפיב”א, יש כאלה שזקוקים לחיזוק. בעיקר באפריקה, בקאריביים ובאסיה”.

נשיא פיב"א: "איגוד הכדורסל הישראלי חזק"

נשיא פיב”א הוסיף: “התהליך השני הוא לקדם את הנשים בענף - כשחקניות, בעלות מועדונים, שופטות ועוד. הדבר השלישי הוא להרחיב את משפחת הכדורסל. כפי שאתם יודעים, השאיפה שלנו זה להפוך את הכדורסל לקהילה הספורטיבית החשובה ביותר. זה אתגר גדול אבל זה היעד שלנו. זה פחות או יותר הקווים הכללים שיובילו אותנו ביחד עם כל האיגודים שלנו”.

ישראל אירחה הרבה טורנירים בהצלחה, מתי נראה טורנירים עולמיים בישראל: “האיגוד הישראלי הוא חזק מאוד. יש לנו יחסים טובים עם ההנהגה שלו. כפי שאתם יודעים, היו”ר הישראלי חבר באגודה העולמית. אני משוכנע שישראל תקבל טורנירים עולמיים של כדורסל, כולנו רוצים את זה. נעשה הכל כדאי שזה יתממש. ישראל תקבל את טורניר ה-3 נגד 3, אנחנו מסכימים שזה מה שצריך להיות”.

האמאן ניאנג (שחר גרוס)האמאן ניאנג (שחר גרוס)
מנשה הרמן (שחר גרוס)מנשה הרמן (שחר גרוס)
עמירם הלוי (שחר גרוס)עמירם הלוי (שחר גרוס)
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי