יום שלישי, 30.11.2021 שעה 10:35

הצו יורחב ליפן, האם יהיו השלכות לאולימפיאדה?

משרד הבריאות, שהרחיב את צו איסור הכניסה לארץ לכל המגיעים מקוריאה שאינם ישראלים, ירחיב אותו גם למארחת האולימפיאדה. גם יציאת הישראלים בסכנה?

0 תגובות |
העיר טוקיו, שנה לפני (רויטרס)
העיר טוקיו, שנה לפני (רויטרס)

העולם כולו עסוק בימים אלה בהתפשטות וירוס הקורונה אל מעבר לגבולות סין ובסוף השבוע הזה הווירוס הגיע, לצערנו, גם לישראל. זה התחיל עם הישראלים שהגיעו מ”ספינת הקורונה” לארץ והמשיך עם תשעה תיירים קוריאנים שאובחנו כסובלים מהווירוס אחרי ששבו לארצם מישראל. כעת נראה שיכול להיות שיהיו לכך השלכות גם לקראת אולימפיאדת 2020.

משרד הבריאות, שהרחיב היום (שבת) את צו איסור הכניסה לישראל גם לתיירים מדרום קוריאה, עומד להרחיב ב-48 השעות הקרובות את צו איסור הכניסה לישראל גם לתיירים מיפן וטאיוואן ותיירים ממדינות אלה לא יוכלו להיכנס לישראל.

גם ישראלים שיגיעו מיפן ייכנסו להסגר, וישנו צפי כי מספר היציאות ליפן יקטן. אחרי הדרמה עם התיירים מדרום קוריאה, במשרד הבריאות החליטו לא לקחת סיכונים, לעצור מיידית את אפשרות כניסתם של כל התיירים שמגיעים לישראל מדרום קוריאה ואף לפעול להוצאת כל 1,600 התיירים מדרום קוריאה שנמצאים בימים אלה בישראל.

טוקיו 2020 (רויטרס)טוקיו 2020 (רויטרס)

אמנם ישנם עוד שישה חודשים עד לאולימפיאדת טוקיו, אבל אין ספק שכבר בשלב זה, ולאור התפשטות הקורונה למדינות רבות וביניהן גם איטליה, גרמניה, ארצות הברית וכמובן יפן, עולים חששות ממשיים לגבי קיומה של האולימפיאדה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30