יום שני, 08.08.2022 שעה 19:35

נציג ישראלי ראשון בליגת הפוטבול האמריקאי NFL

אלון קרמר חתם השבוע על חוזה עם ה-National Football League, כשלאחר הסופרבול בעוד שבועיים יצטרף למשרדי מנהלת הליגה כמנהל בכיר בניתוח נתונים

|
כניסה למשרדי הליגה (אלון קרמר)
כניסה למשרדי הליגה (אלון קרמר)

הנציג הישראלי הראשון בליגת הפוטבול האמריקאי NFL – אלון קרמר בן 34 מחיפה חתם השבוע על חוזה עם ה-National Football League, כשלאחר הסופרבול בעוד שבועיים יצטרף אלון למשרדי מנהלת הליגה במנהטן ניו יורק כמנהל בכיר בקבוצת ניתוח הנתונים.

כמו כן, הוא יוביל פרוייקטים בשווי מילארדי דולרים לחידוש חוזי השידור של הליגה עם רשתות הספורט (ESPN) בשנה הקרובה, חסויות ושותפויות עיסקיות עם ספונסרים של הליגה, ותמחור כרטיסים לאירועי הליגה כמו הסופרבול ומשחק האולסטאר.

אלון הוסיף: “כל חיי אהדתי את מכבי חיפה ותחום הניהול העיסקי בספורט ריתק אותי. החלום והמטרה ששמתי לעצמי - להגיע לרמות הכי גבוהות בעולם הספורט המקצועני. השלמתי תואר במחשבים בטכניון ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד היוקרתית בבוסטון. לאחר מכן עבדתי בקבוצת הכדורגל האמריקאי ניו אינגלנד רבולושן מליגת הMLS, ובניתוח הימורי ספורט עבור סיזר פאלאס בלאס וגאס. צברתי ניסיון וקשרים שהקנו לי ידע רב על שוק הספורט האמריקאי. הגשמתי חלום שעבדתי קשה עבורו לאורך שנים ואני מצטרף לליגת הספורט הבכירה בעולם כנציג הישראלי הראשון”.

אלון קרמר (פרטי) (מערכת ONE)אלון קרמר (פרטי) (מערכת ONE)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו