יום ראשון, 22.05.2022 שעה 07:30

אל על תעניק חסות למשלחת ישראל לטוקיו 2020

חברת התעופה הלאומית והוועד האוליפי סיכמו על שיתוף פעולה לקראת המשחקים האולימפיים. כרמי: "תסייע למאמץ הלאומי של ייצוג ישראל בבמה הבינ"ל"

|
יעקב טומרקין, לינוי אשרם ויובל פרייליך (הוועד האולימפי בבישראל)
יעקב טומרקין, לינוי אשרם ויובל פרייליך (הוועד האולימפי בבישראל)

חדשות נהדרות למשלחת האולימפית של ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. אל על תטיס בטיסות הישירות החדשות של החברה ליפן את המשלחת ובמסגרת שיתוף הפעולה, יעניק מועדון הנוסע המתמיד של אל על לחברי המשלחת מעמד של חבר זהב במועדון כאות הוקרה על ייצוגם את ישראל.

יגאל כרמי יו"ר הוועד האולימפי בישראל אמר: "אנו מאוד שמחים שאל על בחרה להוביל את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים שיתקיימו בטוקיו בקיץ 2020. אל על תטיס את ספורטאי ישראל לאירוע הספורט החשוב ביותר המתקיים אחת לארבע שנים. בכך היא תסייע למאמץ הלאומי של ייצוג ישראל על הבמה הבינלאומית המרכזית בקיץ הבא”. 

יגאל כרמי, גונן אוסישקין ואלי דפס (הוועד האולימפי בישראל)יגאל כרמי, גונן אוסישקין ואלי דפס (הוועד האולימפי בישראל)

עוד הוסיף: “יותר מזה, אנו תקווה שקו הטיסות הישיר שהחברה תשיק בחודש מרץ הקרוב, יעודד אוהדי ספורט רבים מישראל להגיע למשחקים ולעודד את הספורטאים שלנו. אל על מצטרפת למשפחה המרשימה של חברות ישראליות התומכות בוועד האולימפי בישראל ובמשלחת  לטוקיו 2020. אנו מאד מודים לכם ובשם כולם, נאחל לספורטאים והספורטאיות שלנו הצלחה רבה והישגים גבוהים במשחקים האולימפיים הקרבים ובאים". 

עדי הנגבי, מנהלת מטה השיווק באל על, הוסיפה: "אנו מודים ושמחים על הטסת המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 וזאת במקביל לחנוכת נתיב טיסה ישיר בין ישראל ויפן, במטוסי הדרימליינר החדש של החברה. אל על מחזקת ומעודדת את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020."

בואו להרוויח ממרוצי סוסים

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב