יום שלישי, 18.01.2022 שעה 00:58

"היינו חייבים להחליף את אריאל הרוש במרציאנו"

לינדנברגר ל-ONE לאחר ה-1:1 מול צפון מקדוניה: "מרציאנו היה מצוין, זאת ההחלטה שלנו". השוער: "מהיום שהגעתי שיניתי פאזה והכנתי את עצמי כדי לשחק"

26 תגובות |
אופיר מרציאנו (חגי מיכאלי)
אופיר מרציאנו (חגי מיכאלי)

מבין ארבעת השינויים שביצע מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג, בהרכב ביחס לתבוסה 4:0 לפולין – השינוי המשמעותי, והמעניין ביותר כמובן, הגיע מעמדת השוער. אריאל הרוש, שעמד בשער הנבחרת ברציפות מאז נובמבר 2018 אך מנגד שיחק משחק אחד במסגרת קבוצתית בתשעה חודשים, איבד את מקומו לאחר המשחק הלא טוב בוורשה לטובת אופיר מרציאנו, שוערה הראשון היברניאן הסקוטית זו העונה הרביעית.

אמש (חמישי) באצטדיון טוטו טרנר, מרציאנו פתח ב-1:1 מול נבחרת צפון מקדוניה, לאחר שנודע לו על כך כבר בשעות הבוקר, בעוד הרוש בכלל היה זה שתורגל במהלך האימון המסכם הרשמי. בנבחרת ישראל היו מרוצים מההופעה של השוער ושיבחו אותו לאחר המשחק, כאשר מאמן השוערים של הנבחרת, קלאוס לינדנברגר, אמר ל-ONE: "לאופיר הייתה הופעה מצוינת. החילוף בין אריאל הרוש למרציאנו הוא משהו שהיינו חייבים לעשות. זאת ההחלטה שלנו. האם אופיר ימשיך בשער? נראה, המשחק הוא ביום שני".

הרצוג: לא מרוצה מתיקו בבית

"זה כיף גדול לחזור לשער של הנבחרת, זה משהו שעבדתי מאוד קשה בשבילו וכיוונתי אליו", אמר מרציאנו בעמדת הראיונות. "אני מקווה בעזרת השם להמשיך ככה. מהיום שהגעתי לישראל שיניתי פאזה והחלטתי שאני חושב שאני משחק ושאני מכין את עצמי כשוער שישחק, בלי קשר להחלטה של המאמנים. היה לי משחק טוב, הראיתי שאני משחק עם ביטחון וכמובן צריך להמשיך לעבוד קשה. אני מצפה להמשיך ככל שאני אשחק טוב ויש מאמן כדי שיחליט".

קלאוס לינדנברגר (רדאד ג'בארה)קלאוס לינדנברגר (רדאד ג'בארה)

השער שלואי טאהא הציל: "תמיד אני אומר תודה לשחקני ההגנה שאיתי, אבל אנחנו ביחד ועובדים אחד בשביל השני".

לואי טאהא ואופיר מרציאנו (איציק בלניצקי)לואי טאהא ואופיר מרציאנו (איציק בלניצקי)

"אנחנו באים לכל משחק בית בגישה שאנחנו רוצים לנצח, מול כל קבוצה, המשחק הזה התפתח בצורה שקולה", הוסיף מרציאנו. "אי אפשר להגיד שאנחנו שמחים מתיקו, אבל גם יכולנו להפסיד את המשחק כמו שיכולנו לנצח, אנחנו צריכים להיות ריאליים. צריך לראות שוב את המשחק ולנתח את זה, אבל אנחנו עם הפנים קדימה עכשיו". 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30