יום שבת, 22.01.2022 שעה 20:20

כיאל: למה הוחלפתי? להרצוג יש את הסיבות שלו

קשר הנבחרת על ה-4:0 בוורשה: "הציפיות מיותרות. משחק אחד טוב אנחנו ביורו, משחק אחד לא טוב ואנחנו לא שווים כלום". מאור רחמני, שליח ONE לפולין

47 תגובות |
כיאל.
כיאל. "אין תירוצים" (עמרי שטיין)

בירם כיאל וביברס נאתכו, צמד הקשרים של נבחרת ישראל, מייצגים את התבוסה 4:0 לפולין דרך הטעויות הקשות שבוצעו, על כר הדשא ועל הקווים. הקפטן, שטעה בגדול בשער הראשון של הפולנים, וקשר ברייטון, שהיה טוב ולמרות זאת הוחלף בצעד תמוה של אנדראס הרצוג. האוסטרי אמנם היה צריך שינוי, וגם להכניס דם חדש להתקפה, אבל כיאל בעצמו לא הבין מדוע הוחלף, לאחר שהיה בין השחקנים היותר טובים על כר הדשא.

"אנדי תכף מגיע, צריך לשאול אותו", ענה כיאל על השאלה מדוע הוא הוחלף. "אני לא יודע מה הסיבה שהוחלפתי, לא דיברתי איתו על זה, אבל יש לו את הסיבות שלו". "לא יודע, באמת שאני לא יודע, קשה להסביר", ענה כיאל הנסער על התבוסה עצמה. "הייתה התפרקות. המחצית הראשונה הייתה מאוד טובה, ואז התפרקנו. במשחקים כאלה, כשאתה משחק טוב ומגיע למצבים אתה צריך לנצל אותם. הגענו למצבים מאוד טובים ולא הצלחנו לנצל אותם, נענשנו על טעות קטנה. במחצית השנייה אתה מתחיל לנסות לעשות דברים ואז אתה מקבל פנדל משום מקום, באמת שזה קשה".

אוהדי הנבחרות לקראת ישראל פולין

"כדי לעשות משהו, צריך לדעת להביא את התוצאות מהמשחקים האלו ואנחנו כל פעם נופלים מחדש", אמר כיאל. "אין הרבה תירוצים. הציפיות היו מיותרות, כל פעם אני אומר לכם את זה. משחק אחד טוב שלנו אנחנו כבר ביורו, משחק אחד לא טוב אנחנו כבר לא שווים כלום. אבל אני חושב שלא השתנה כלום בנבחרת. האווירה עדיין טובה והאנרגיות טובות בפנים, אנחנו צריכים להמשיך הלאה. אנחנו במצב טוב בתוך הנבחרת".

"זאת לא התוצאה שרצינו, במחצית הראשונה המשחק הלך לאן שרצינו, למעט העובדה שלא השכלנו להבקיע וקיבלנו גול מטעות שלנו", אמר נאתכו לאחר המשחק. "ברמות האלה כשאתה עושה טעויות אתה משלם מהר מאוד, בטח כשיש לך חוד עם שחקני התקפה כאלה. זה קרה לצערי יותר מדי.

ביברס נאתכו עם הכדור (רויטרס)ביברס נאתכו עם הכדור (רויטרס)

“לא הייתה שבירה, שיחקנו כמו שרצינו, אבל אחרי השער השלישי כבר זה די היה ברור שהם הולכים לנצח את המשחק. חבל, חבל, יכולנו לעשות פה תוצאה יותר טובה. במחצית הראשונה כן הצלחנו לשחק ולהניע את הכדור כמו שרצינו, אבל מבחינה טקטית הם יותר חזקים. הם באו אלינו יותר מוכנים, ידעו איך לסגור אותנו. במחצית הראשונה היינו במשחק, אבל במחצית השנייה המשחק ברח לנו מהר מדי".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30