יום שבת, 22.01.2022 שעה 19:26

רוטנשטיינר: הם הרגו אותנו, נשברנו מנטלית

המנהל הטכני של הנבחרת שלא העביר הוראות כהרגלו מהיציע ניתח את ה-4:0: "בגול ה-2 המשחק היה גמור. עשינו המון טעויות". מאור רחמני שליח ONE לפולין

6 תגובות |
וילי רוטנשטיינר (איציק בלניצקי)
וילי רוטנשטיינר (איציק בלניצקי)

וילי רוטנשטיינר, המנהל הטכני של נבחרות ישראל, ישב אמש (שני) ביציע באצטדיון נרודווי ולא העביר הוראות לאנדי הרצוג, כך סיפר בעמדת הראיונות. לכן, הוא ניסה להסביר את החילופים המפוקפקים של הרצוג במחצית השנייה ב-4:0 מול פולין ובכלל, כהרגלו, השתדל להסתכל על חצי הכוס המלאה.

"זאת הייתה תבוסה, אבל הנבחרת הטובה יותר ניצחה. זה ברור כשאתה מפסיד 4:0", אמר רוטנשטיינר. "הייתי מרוצה מהמחצית הראשונה, ההופעה הייתה בסדר גמור מול כמעט 60 אלף איש, גם מפתיחת המחצית השנייה, ואז הם הרגו אותנו. לא ראיתי בטלוויזיה אם היה פנדל, אבל נצטרך לקבל את זה. ב-2:0 כאן, עבורי המשחק היה גמור. זה שבר אצלנו משהו מנטלית. ניסינו הכל, אבל השער הזה היה דחיפה מנטלית דווקא לפולין.

ערן זהבי מאוכזב (רויטרס)ערן זהבי מאוכזב (רויטרס)

"הנבחרת הייתה מוכנה היטב וההוכחה היא המחצית הראשונה. אמרתי לערן – אם היית כובש, ההיסטוריה של המשחק הזה הייתה משתנה. צריך לזכור שזאת נבחרת גדולה עם שחקנים בינלאומיים, לנו אין שחקנים כאלה אתם יודעים, הגענו לכאן ושיחקנו 45 דקות ברמה מאוד גבוהה. אבל הפנדל הזה אחרי העלייה למחצית השנייה שבר אותנו".

תמונת המצב בבית: "זה יכול היה להיות צעד גדול מאוד עבורנו כאן, אבל לא היינו מסוגלים לעשות אותו. אנחנו חייבים להתרכז כבר במשחקים בספטמבר מול צפון מקדוניה וסלובניה, לא מדובר בפולין, אבל לא מדובר גם במשחקים קלים. נצטרך לנתח את מה שקרה לנו, ללמוד מהמשחקים האחרונים ולהמשיך הלאה".

שחקני נבחרת ישראל (רויטרס)שחקני נבחרת ישראל (רויטרס)

הערב הקשה שעבר על אריאל הרוש: "אני רוצה להגן קצת על השוער שלנו כי זה תמיד קשה כשאתה מקבל את המסירות הללו, אף אחד לא זז וזה כופה לצאת לכדור. זה יכול לקרות, כל השחקנים עושים טעויות. עשינו יותר מדי טעויות ביחד אז הפסדנו את המשחק".

העובדה שלא תקשר הפעם עם הרצוג דרך האוזניה, כמנהגם: "הפעם במהלך המשחק לא היה בינינו קשר, דיברנו רק במחצית, אבל אני מבין שהחילופים נבעו, חלקם, מפציעות, של ניר ביטון למשל. הוא לא היה בטוח אם הוא יכול היה להמשיך ולשחק עד הסוף והוא התלבט לגבי שחקן נוסף שלא היה מאה אחוז כשיר. אני לא ראיתי מלמעלה מה קרה על הספסל".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30