יום שישי, 22.10.2021 שעה 07:29

הלם ב-UFC: מקגרגור פרש וחשוד בפרשת אונס

רעידת אדמה בעולם אומנויות הלחימה. האירי בן ה-30 הודיע במפתיע בטוויטר על פרישה מהענף: "מצטרף לחבריי שפרשו לפני שנים". בארה"ב דווח כי הסתבך

11 תגובות |
קונור מקגרגור (רויטרס)
קונור מקגרגור (רויטרס)

קונור מקגרגור כבר רגיל להפתיע את כולם אולם הבוקר (שלישי) הגיעה הפתעה לה באמת אף אחד לא ציפה. אחד מלוחמי ה-MMA המדוברים והמצליחים ביותר בענף הודיע בחשבון הטוויטר שלו על פרישה מהלחימה המשולבת. הסרט "קונור מקגרגור: הידוע לשמצה" ישודר בשעה 22:00 בערוץ yes דוקו וב-STINGTV.

סרט הפרישה של קונור מקגרגור

האירי צייץ והפתיע את עולם אומנויות הלחימה כאשר כתב: “היי חברים, הודעה קצרה: החלטתי לפרוש מהספורט שנקרא “אמנויות לחימה משולבות” היום. אני מאחל לכל עמיתיי הוותיקים בהצלחה, אני מצטרף עכשיו לחבריי שפרשו לפני שנים. פינה קולדות על חשבוני, חברים”.

הדבר מגיע דווקא בעיצומן של ספקולציות רבות אשר רצות בשבועות האחרונים לגבי הקרב הבא של “הידוע לשמצה”, כשהוא אף החל להתנצח ברשתות החברתיות עם חלק מהמועמדים. השעייתו של הלוחם מה-UFC, אשר הגיעה בעקבות חלקו באירועים האלימים לאחר הקרב בו הפסיד לחביב נורמגומדוב, מסתיימת בשבועות הקרובים, אולם נראה כי כעת זה לא משנה.

כזכור, קונור כבר ניסה את מזלו בענף אחר ב”קרב הכסף” בו התאגרף מול פלויד מייוות’ר, ויהיה מעניין לראות האם הפרישה שלו, אותה ניסח במדויק כ”פרישה מהענף שנקרא אמנויות לחימה משולבות”, משמעו אכן פרישה מוחלטת מספורט, או אולי מעבר לענף אחר, דוגמת האגרוף, או אפילו מעבר למופעי ההיאבקות ה-WWE, כפי שעשו לא מעט לפניו. אופציה נוספת שעלתה, היא שמדובר ב”בדיחה” של קונור, שכבר הודיע בעבר על פרישה וחזר בו תוך כמה ימים.

קונור מקרגור ופלויד מייוות'ר (רויטרס)קונור מקרגור ופלויד מייוות'ר (רויטרס)

מקגרגור נחשב ל”פנים” של ארגון ה-UFC בשנים האחרונות וידוע לא רק בשל יכולותיו באוקטגון, אלא גם ביכולותיו הוורבליות והצלחותיו בשיווק הקרבות. הוא הלוחם המרוויח ביותר בתולדות הענף והקרבות בהם השתתף הם גם הנצפים ביותר. כמו כן, הוא הלוחם היחיד בהיסטוריה שהחזיק בשתי חגורות אליפות בשני משקלים שונים בו זמנית ומחזיק בשיא עבור הנוק אאוט הכי מהיר אי פעם, 13 שניות מול ז’וזה אלדו.

בתוך כך, בארצות הברית דווח כי הלוחם האירי הסתבך בפרשת אונס במדינתו. על פי החשד, מקרגור אנס אישה מדבלין במהלך שהייתו במלון הסמוך לעיר הבירה של אירלנד. כעת השלטונות חוקרים את הקשר שלו לפרשה. 

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי