יום שני, 20.05.2019 שעה 05:45
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר|תיירות ספורט|ONE TRAVEL

מכבי ת"א - חדרה בשבת, מכבי חיפה - טרם נקבע

המוליכה תפתח את משחקי הפלייאוף מול אביטן ב-16:00, בלבול ובית"ר ידעו מתי ישחקו אחרי שיושלם המחזור. הפועל ת"א מול מ.ס אשדוד בשבת ב-18:15 (3 תגובות)

ליגת ג'פניקה 18-19
 פלייאוף עליון 
8617-7335מכבי ת"א1
5542-4835הפועל ב"ש2
5540-4435מכבי חיפה3
5345-4435מכבי נתניה4
5139-5535בני יהודה5
3958-4135הפועל חדרה6
 פלייאוף תחתון 
4343-4333בית"ר ירושלים1
4230-4033הפועל ת"א2
3938-2933הפועל רעננה3
3835-3433עירוני ק"ש4
3747-4433הפועל חיפה5
3754-3433מ.ס אשדוד6
3651-3333מכבי פ"ת7
2750-2733בני סכנין8
לוח משחקים
  • הפועל ב"ש
  • 0 - 1
  • הפועל חדרה
  • מכבי נתניה
  • 2 - 0
  • בני יהודה
  • מכבי חיפה
  • 1 - 1
  • מכבי ת"א
11/03/2019 00:00 מאת מערכת ONE
דור מיכה מול ג'ורג' פוצ'יבה (רדאד ג'בארה)
דור מיכה מול ג'ורג' פוצ'יבה (רדאד ג'בארה)

הסיבוב השני בליגת ג’פניקה יגיע לסיומו מחר (שני) כשמכבי ת”א תפגוש את בני יהודה (20:30), אך כבר כעת מנהלת הליגות לכדורגל פרסמה את לוח המשחקים והזמנים למחזור 27 הקרוב, שתלוי כמובן בתוצאה של המוליכה מול הכתומים.

את השבת (16.3) תפתח האלופה הצפויה, שתארח בשעה 16:00 את העולה החדשה, הפועל חדרה. לאחר מכן, הפועל רעננה תפגוש בביתה את בני סכנין (18:00) ומ.ס אשדוד תתארח אצל הפועל תל אביב (18:15).

אוהדי סכנין משתוללים בסיום המשחק

ביום ראשון (17.3) עירוני קריית שמונה תשחק ראשונה כשתארח את מכבי פתח תקווה (19:00), בעוד מכבי נתניה תארח או את הפועל באר שבע או את בני יהודה (20:15). לגבי שני המשחקים הנותרים טרם נקבעו והם תלויים בתוצאות של הקרב בין הזהובים לחניכיו של ולדימיר איביץ’.

אם באר שבע תדורג במקום הרביעי ובני יהודה החמישי, מכבי חיפה תארח את יוסי אבוקסיס ביום שבת ב-20:30, והפועל חיפה תארח את בית”ר ירושלים ביום ראשון ב-21:00. במקרה ההפוך, אם בני יהודה תסיים במקום הרביעי וב”ש בחמישי, שרון מימר ישחק מול ניר קלינגר בשבת ב-20:30, בעוד מרקו בלבול וברק בכר במשחק המרכזי ביום א’ ב-21:00.

מרקו בלבול. מתי יישחק? (עמית מצפה)מרקו בלבול. מתי יישחק? (עמית מצפה)

לוח המחזור המלא:

יום שבת (16.3):
מכבי ת”א – הפועל חדרה 16:00
הפועל רעננה – בני סכנין 18:00
הפועל ת”א – מ.ס אשדוד 18:15
מכבי חיפה – בני יהודה / הפועל חיפה – בית”ר ירושלים 20:30

יום ראשון (17.3)
עירוני ק”ש – מכבי פ”ת 19:00
מכבי נתניה – הפועל ב”ש/בני יהודה 20:15
מכבי חיפה – הפועל ב”ש / הפועל חיפה – בית”ר ירושלים 20:30

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןכוכב הסרטים והמושל לשעבר הותקף בדרום אפריקה
צפו: ארנולד שוורצנגר מותקף מול המצלמה
נגןלראות דרך העיניים של ליאו מסי
אימון ברצלונה דרך העיניים של ליאו מסי
נגןכוכבה של יבונטוס וקפטן רומא החליפו מילים במגרש
רונאלדו בקרב טראש טוק מעליב עם קפטן רומא
נגןהיישר מליגת הכדורסל בפיליפינים
גאון או דביל? האוהד שהורחק בבושת פנים