יום שני, 21.06.2021 שעה 03:38
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|מגזין הספורט לצעירים|בריאות וכושר|ליגת החלומות יורו|יורו 2020

דאבור וזלצבורג מול ברוז', ארסנל נגד בוריסוב

מלך השערים של הבתים וקבוצתו מול הבלגים ב-32 האחרונות בליגה האירופית. נאתכו יפגוש בקייב, ביטון וסלטיק מול ולנסיה וטוואטחה ופרנקפורט נגד שחטאר

הליגה האירופית 20-21
 הליגה האירופית 
187-199מנצ'סטר יונייטד1
135-116אייאקס2
67-74אולימפיאקוס3
65-44שחטאר דונייצק4
45-24דינמו קייב5
12-12קלאב ברוז'6
04-22קרסנודאר7
04-12רד בול זלצבורג8
 בית 1 
3217-3114רומא1
1615-1510יאנג בויז2
57-36צסק"א סופיה3
510-46קלוז'4
 בית 2 
3013-3314ארסנל1
1717-1610מולדה2
713-116ראפיד וינה3
019-86דאנדוק4
 בית 3 
2116-1712סלביה פראג1
1514-248באייר לברקוזן2
613-76הפועל ב"ש3
316-86ניס4
 בית 4 
2115-2310גלאזגו ריינג'רס1
1313-218בנפיקה ליסבון2
414-76סטנדרד ליאז'3
314-66לך פוזנאן4
 בית 5 
1711-1212גרנאדה1
1514-168פ.ס.וו. איינדהובן2
67-86פאוק סלוניקי3
412-56אומוניה ניקוסיה4
 בית 6 
147-98נאפולי1
108-58ריאל סוסיאדד2
85-76אלקמאר3
412-66רייקה4
 בית 7 
147-148לסטר1
1315-158בראגה2
611-66זוריה3
315-76א.א.ק. אתונה4
 בית 8 
1612-1610מילאן1
1112-168ליל2
612-106ספרטה פראג3
419-106סלטיק4
 בית 9 
369-2814ויאריאל1
1110-68מכבי ת"א2
611-96סיבאספור3
110-45קרבאח אגדם4
 בית 10 
229-2510טוטנהאם1
1214-138אנטוורפן2
1012-116לאסק לינץ3
019-76לודוגורץ4
 בית 11 
238-1712דינמו זאגרב1
1014-88וולפסברגר2
58-46פיינורד3
38-36צסק"א מוסקבה4
 בית 12 
177-208הופנהיים1
137-128הכוכב האדום2
713-46סלובן ליברץ3
015-46גנט4
לוח משחקים
  • ויאריאל
  • 1 - 1
  • מנצ'סטר יונייטד
0 תגובות |
מונס דאבור חוגג (רויטרס)
מונס דאבור חוגג (רויטרס)

מיד לאחר הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות, התקיימה היום (שני) גם הגרלת שלב 32 האחרונות בליגה האירופית בניון שבשווייץ, בה השתתפו גם מספר קבוצות בהן משחקים נציגינו בכחול-לבן כמו גם מועדונים בכירים ביבשת דוגמת ארסנל, צ’לסי, אינטר וסביליה. 

מבחינת הליגיונרים – מונס דאבור, שסיים כמלך שערי המפעל הוגרל ביחד עם רד בול זלצבורג למפגש כפול מול קלאב ברוז’ הבלגית, בעוד שטאלב טוואטחה ופרנקפורט יתמודדו מול שחטאר דונייצק האוקראינית. גם ביברס נאתכו ואולימפיאקוס הגרילו יריבה אוקראינית וינסו לחלוף על פני דינמו קייב, כשהנציג הישראלי הנוסף, ניר ביטון, יפגוש ביחד עם סלטיק את ולנסיה.

במפגשים בולטים נוספים ארסנל תנסה לחלוף על פני באטה בוריסוב הבלארוסית, צ’לסי מול מאלמו השבדית, אינטר לא צפויה להיתקל בבעיות מול ראפיד וינה האוסטרית וסביליה ולאציו יתמודדו בדו קרב מסקרן. המפגשים הראשונים ייערכו ב-14 בפברואר והגומלין ב-21 בפברואר.

שחקני ארסנל חוגגים (רויטרס)שחקני ארסנל חוגגים (רויטרס)

רשימת המשחקים המלאה

ויקטוריה פלזן – דינמו זאגרב

קלאב ברוז’ – רד בול זלצבורג

ראפיד וינה – אינטר 

סלביה פראג – גנק

קרסנודאר – לברקוזן

ציריך – נאפולי

מאלמו – צ’לסי

שחטאר דונייצק – איינטראכט פרנקפורט

סלטיק – ולנסיה

ראן – בטיס

אולימפיאקוס – דינמו קייב

לאציו – סביליה

פנרבחצ’ה – זניט סנט פטרסבורג

ספורטינג ליסבון – ויאריאל

באטה בוריסוב – ארסנל

גלאטסראיי – בנפיקה

אסור לפספס
נגןמאור,מירן ואלחמיסטר מרימים לעדן בן זקן
מאור,מירן ואלחמיסטר מרימים לעדן בן זקן
נגןהמסאז'ר של רונאלדו עכשיו גם בחנויות
המסאז'ר של רונאלדו עכשיו גם בחנויות
נגןרונאלדו נותן אימון במרפסת עם נוף משגע
רונאלדו נותן אימון במרפסת עם נוף משגע
נגןהנקמה של אמבפה בניימאר לא איחרה להגיע
הנקמה של אמבפה בניימאר לא איחרה להגיע