יום רביעי, 18.05.2022 שעה 03:34

אולם האימונים הוצף, אחד חדש הוקם במקומו

אחרי יממה לא פשוטה וההצפה של אחד ממתחמי האימונים לאליפות אירופה בג'ודו, הוקם במהרה מבנה חלופי. התחרות תצא לדרכה, פליקר ונלסון לוי יעלו למזרן

|
אולם האימונים החלופי (מערכת ONE)
אולם האימונים החלופי (מערכת ONE)

הרגע הגדול הגיע. היום (חמישי) תיפתח אליפות אירופה בביתן 2 שבמרכז הירידים בתל אביב, כאשר מבין הנציגים הישראלים, יתחרו אלון אהרון (עד 60 ק”ג), טל פליקר וברוך שמאילוב (66 ק”ג) בגברים. כמו כן, את מנבחרת הנשים יעלו למזרן שירה ראשוני, נועה מינצקר (48 ק”ג), בטינה טמלנקובה, גפן פרימו (52 ק”ג), תמנע נלסון לוי ומעיין גרינברג (57 ק”ג).

מזג האוויר החורפי שהפתיע את מדינת ישראל ביממה האחרונה גרם לבעיות גם בהתנהלות התקינה של אליפות אירופה בג’ודו. כפי שפורסם ב-ONE, אמש הוצף אחד מאולמות האימונים של הג’ודאים שמשתתפים בתחרות ומארגני התחרות דאגו להקמת אולם חלופי במהירות.

אולם האימונים החלופי (מערכת ONE)אולם האימונים החלופי (מערכת ONE)

משתתפי התחרות הופתעו לגלות כי אולם החימום והאימונים שהוקם בבית המלון ‘הילטון’ בתל אביב הוצף במים בעקבות הסערה. מדובר היה באוהל שנבנה מחוץ לשטח המלון ולאחר כמה שעות של גשם שוטף הוא התמלא במים, כך שגם המזרנים שהיו בו נרטבו לחלוטין ולא ניתן היה לעשות בהם שימוש.

בעקבות זאת, בתוך שעות ספורות המארגנים דאגו להקים במהירות אולם חימום חדש, שהפעם נמצא בתוך המבנה של בית המלון וכעת לג’ודאים האורחים יש איפה להתאמן. יש לציין כי מלבד האולם המדובר קיים עוד אולם חימום שנמצא בבית המלון ‘פאבליקה’ בהרצליה, לשם הופנו הג’ודאים עד שטופלה הבעיה במלון בתל אביב, כך שהפעילות השוטפת שלהם לא נפגעה.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב