יום ראשון, 22.05.2022 שעה 08:04

בק צפויה להיכנס ל-50 הראשונות בדירוג המרוויחות

הגולפאית הישראלית, שעברה לראשונה בקריירה את הסינון הסופי בטורניר מייג'ור בסבב ה-LPGA ב-ANA Inspiration, הרוויחה עד כה השנה כ-40,000 דולר

|
לטיסיה בק (רויטרס)
לטיסיה בק (רויטרס)

ציון דרך מרשים לגולפאית הישראלית לטיסיה בק, שצפויה להיכנס לטופ 50 בדירוג המרוויחות השנה בסבב ה-LPGA. הכניסה של בק לרשימת 50 הראשונות מגיעה בעקבות כך שעברה לראשונה את הסינון הסופי בטורניר מייג’ור. 

הגולפאית הישראלית נכנסה לראשונה  אי פעם לשלב הסופי של טורניר מייג'ור בסבב ה-LPGA, טורניר ANA Inspiration, אחד מחמישה טורנירי מייג׳ור הנערכים בשנה. הפרס הראשון בטורניר עומד על כ-400,000 דולר, כאשר סך הפרסים בתחרות הוא 2.8 מיליון דולר. כבר עכשיו, עוד לפני סיום התחרות, אפשר לומר בוודאות שההישג יקנה לבק כרטיס כניסה לתחרויות גדולות נוספות בסבב.

לטיסיה בק (עמית שיסל)לטיסיה בק (עמית שיסל)

עד כה השנה הרוויחה בק כ-40,000 דולר, כאשר מתחילת הקריירה גרפה הגולפאית הישראלית 225,000 דולר. את היום הראשון בתחרות סיימה בק שתי חבטות מעל התקן, אך התאוששה וביום השני סיימה את הסיבוב בשלוש חבטות מתחת לתקן. כדי לעבור את הקאט, היה על בק להיות מדורגת בין 70 הראשונות אחרי היומיים הראשונים של התחרות. בשלב זה בק מדורגת במקום ה-41 בתחרות כאשר נותרו עוד שני סיבובים. 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב