יום שישי, 27.05.2022 שעה 16:06

אסף כהן העפיל לגמר מבחני הקבלה ב-ALPS

גולף: הישראלי רשם הישג, הבטיח את השתתפותו בסבב לעוד שנה ויקח חלק במשחקי הגמר בהם ייקבע הסטטוס המקצועי, כשהמטרה העתידית היא כרטיס לטוקיו 2020

|
אסף כהן. מכוון לטוקיו 2020 (מערכת ONE)
אסף כהן. מכוון לטוקיו 2020 (מערכת ONE)

הגולפאי אסף כהן, שהתחרה במהלך השנה האחרונה בסבב ה-PGA המקצועני בדרום אמריקה, העפיל היום (חמישי) לגמר במבחני הקבלה לסבב ה-ALPS באירופה, מה שהבטיח את השתתפותו בסבב לשנת 2018. מחר, במשחקי הגמר שייערכו במלאגה שבספרד ואליהם העפילו 77 גולפאים, ייקבע הסטטוס שלו בסבב המקצועני, כך שכהן יצטרך להוכיח את עצמו על מנת לקבל כרטיס פתוח לכל התחרויות.

כהן החליט להתמקד לאחרונה בתחרויות באירופה ולא לנסוע ליבשת אמריקה, זאת מתוך הנחה שבאירופה הוא יוכל להתקדם מהר יותר ולהגיע למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. סבב ה-ALPS אולי נראה פחות נוצץ, הרי שמדובר בסבב השלישי בחשיבותו באירופה, אך כהן יודע כי אם ישיג את הקריטריון לטוקיו הוא יעשה היסטוריה בתור הגולפאי הישראלי הראשון אי פעם שיתמודד בתחרות האולימפית. סבב ה-ALPS נותן כמובן נקודות לדירוג העולמי וביולי 2018 ייפתח הדירוג האולימפי והמירוץ לטוקיו.

מי שתצטרך להתחיל לאסוף נקודות לדירוג האולימפי גם כן היא לטיסיה בק, שלאחרונה הבטיחה את מקומה בסבב ה-LPGA. היא סיימה את העונה ה-121 בסבב, אך מכיוון שרק 80 הראשונות מקבלות כרטיס אוטומטי לעונה הבאה, בק השתתפה בטורניר נוסף על כרטיס הכניסה לסבב הבא שבו היא נדרשה לסיים בין 20 הראשונות. בטורניר המוקדמות בק הגיעה למקום ה-13, מה שאומר שהיא קיבלה את ההזדמנות לשחק שוב בטורניר היוקרתי ביותר בעולם, כשהטורניר הראשון שתשתתף בסבב הזה יהיה בחודש ינואר בבהאמאס.

בתוך כך, דנה לרנר הצעירה קיבלה מילגה לארבע שנים באוניברסיטת איווה שבארצות הברית, ללימודים וספורט. לרנר היא תלמידת כיתה י”ב שבקרוב תוכל להתחיל לבנות את הקריירה שלה. יחד עם זאת, גולפאי צעיר נוסף, יאיר תאלר, התקבל לליגת גולף בגרמניה.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב