יום שבת, 22.01.2022 שעה 04:21

הדרישה עבור אשרם ממשיכה לעורר סערה

בעקבות סערת הדרישה לתשלום 30 אלף השקלים עבור הופעתה בגמר גביע ווינר סל כפי שנחשפה ב-ONE, יו"ר איגוד ההתעמלות טוען: "לא ראוי שהיא תופיע שם"

8 תגובות |
לינוי אשרם (איציק בלניצקי)
לינוי אשרם (איציק בלניצקי)

הדרישה הכספית על הופעתה של לינוי אשרם ממשיכה לעורר לסערה באיגוד ההתעמלות. לאחר שאמש (רביעי) פורסם ב-ONE כי איגוד ההתעמלות דרש לכאורה ממנהלת הליגה בכדורסל 30 אלף שקלים בעבור הופעתה בגמר גביע ווינר למשך כמה דקות, הסיפור נמשך והוביל לתגובות נוספות. כזכור, במנהלת הופתעו מהדרישה והיו מוכנים לשלם למתעמלת סכום סביר בעבור הגעתה, אך באיגוד ההתעמלות טוענים מנגד כי לא מדובר בעניין כספי בכלל.

יו"ר איגוד ההתעמלות, רזי פלד, התייחס לנושא ואמר: "זה לא עניין של כסף. גם אם היו פונים אלינו פורמלית היינו לוקחים בחשבון האם שווה לנו לסכן את לינוי אשרם או לשתף אותה בטקס שכזה בכלל. בגלל זה גיל לבנוני (דובר האיגוד שאליו נעשתה הפנייה מדובר המנהלת, א.מ) אמר שהכל כפוף לאישור של יו"ר האיגוד. קראתי על הפנייה של המנהלת לראשונה אתמול בערב. במקרה שבו היינו מקבלים פנייה פורמלית, אז היינו מתדיינים על זה עם המאמנות שלה והיינו גם מפעילים שיקול דעת, לפני העניין של הכסף. צריך להבין, זו ספורטאית על".

רזי פלד ולינוי אשרם (נעם מורנו)רזי פלד ולינוי אשרם (נעם מורנו)

עוד הוסיף היו"ר: "העליהום נופל על האיגוד בלי שום הצדקה. אם הייתה פנייה רשמית ממנהלת הליגה להנהלת האיגוד היינו פונים למאמנות שלה קודם כל, ואם זה היה מאושר מבחינה מקצועית אז גם היינו דנים בזה בהנהלת האיגוד. אני מתאר לעצמי שלא היינו מאשרים את זה, לדעתי מבחינה מקצועית זה בכלל לא ראוי שהיא תופיע שם".

באגודה של אשרם זעמו בעקבות הדברים והגיבו בהתאם. מהפועל ראשון לציון נמסר: "זה לא תפקידו של האיגוד לקבוע היכן לינוי אשרם תופיע ומתי. היא שייכת לאוגדה וההחלטה איפה, מתי ואיך להופיע זוהי החלטה של הצוות המקצועי שלה. האיגוד מעולם ולעולם לא יהיה צד בעניין". אשרם עצמה, יש לציין, המריאה היום לאיטליה עם המאמנת והכוריאוגרפית שלה איילת זוסמן, על מנת להעביר שיעור מאסטר במחנה אימונים בינלאומי של התעמלות אמנותית.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30