יום שלישי, 25.01.2022 שעה 10:44

קופה ברנז'ה 2017: נקבעו העולות לרבע הגמר

שלב הבתים בקופה ברנז'ה ננעל עם משחקי בית ד' וחשף את 2 הנבחרות האחרונות שעלו לשמונה האחרונות ויצטרפו למקאן, ONE, JWT, הבצפר, לעומק ושמעוני

0 תגובות |
קופה ברנז'ה 2017
קופה ברנז'ה 2017

שלב הבתים של קופה ברנז’ה 2017 הסתיים אמש (שלישי) וסימן את מפת רבע הגמר אשר יפגיש בין נבחרות שסיימו במקום הראשון בבית ולבין נבחרות שסיימו במקום השני בבית בשיטת הצלבה: בית א’ יפגוש את בית ד’, בית ב’ יפגוש את בית ג’.

להלן סדר משחקי רבע הגמר:

JWT – גליקמן שמיר סמסונוב|פובליסיס

לעומק התודעה – ONE

המנצחות בשני רבעי הגמר הראשונים ייפגשו בשלב חצי הגמר.

גיתם BBDO – הבצפר

מקאן – שמעוני-פינקלשטיין-פרלמוטר

המנצחות בשני רבעי הגמר השניים ייפגשו בשלב חצי הגמר.

היום הרביעי בקופה ברנז'ה
גיתם BBDO (שחר גרוס)גיתם BBDO (שחר גרוס)

אמש נפגשו נבחרות בית ד’ ובניהן יהושע TBWA, גיתם BBDO, גליקמן-שמיר-סמסונוב|פובליסיס וענבר מרחב G אשר נאבקו על 2 הכרטיסים האחרונים לאירוע הגמר הגדול.

ענבר מרחב G (שחר גרוס)ענבר מרחב G (שחר גרוס)

סבב המשחקים הראשון:

ענבר מרחב G – גליקמן שמיר סמסונוב|פובליסיס
גליקמן רצתה לשחזר את העלייה לגמר בשנה שעברה ומנגד ענבר מרחב G רצתה גם היא לשמור על עקביות. משחק צמוד מאוד בקצב גבוה הסתיים בניצחון דחוק של גליקמן משערו של יותם שלום. תוצאת סיום: 0:1 לגליקמן.

גיתם BBDO – יהושע TBWA  החבורה של גיתם הגיעה לטורניר עם זיכרון ההדחה בפנדלים על ידי אדלר חומסקי בחצי הגמר אשתקד, ומולה יהושע שרצתה לעלות לגמר לראשונה. בגיתם לא בחלו באמצעים: ארבעה שערים של גילי מאי בתוספת שער של תומר יוחנן הורידו את הקבוצות למחצית בתוצאה של 0-5 לגיתם. המחצית השניה היתה רגועה יותר. יוחנן השלים צמד ומיקי סוקולובסקי קבע את תוצאת המשחק. תוצאת סיום: 0:7 לגיתם.

סבב המשחקים השני:

ענבר מרחב G – גיתם BBDO 
החבורה של ענבר עלתה למגרש בידיעה שניצחון ישפר את סיכויה להעפיל לגמר. מנגד עלתה גיתם שניצחון במשחק יבטיח לה מעשית את העלייה. גילי מאי העלה את גיתם ליתרון במשחק שהתנהל בקצב מהיר על המגרש, המון מצבים ליד השערים. דורן הראל השווה את התוצאה וכך ירדו הקבוצות למחצית. גיתם השתלטה על מרכז המגרש ושערים של תומר יוחנן ושון מאוטנר האגדי העלו את הסגולים ליתרון מבטיח. גילי מאי קבע את תוצאת המשחק. תוצאת סיום: 1:4 לגיתם.

גליקמן שמיר סמסונוב|פובליסיס – יהושע TBWA
בדומה למשחק המקביל, יהושע חייבת לנצח כדי לשמור על סיכוי מעשי לעלות לשלב הבא. תוכניות לחוד ומציאות לחוד: צמד של רן דר העלה את גליקמן ליתרון מבטיח. איתי בונה ויותם שלום ביססו את הניצחון. רן דר הוסיף שער משלו אשר קבע את תוצאת המשחק. תוצאת סיום: 0:5 לגליקמן.

גליקמן שמיר סמסונוב פובליסיס (שחר גרוס)גליקמן שמיר סמסונוב פובליסיס (שחר גרוס)
יהושע TBWA (שחר גרוס)יהושע TBWA (שחר גרוס)

סבב המשחקים השלישי:

ענבר מרחב G – יהושע TBWA 
שתי הקבוצות איבדו כל סיכוי לעלות לשלב הבא, ובהתאם לכך קיבלנו משחק בקצב גבוה עם המון מצבים. משה אוזן העלה את ענבר מרחב G ליתרון, אך הלבנים של יהושע לא ויתרו ושער מרשים של רונן זיידוס איזן את התוצאה. משה אוזן קבע את תוצאת המשחק. תוצאת סיום: 1:2 לענבר מרחב G.

גיתם BBDO – גליקמן שמיר סמסונוב|פובליסיס 
הקרב על המקום הראשון בבית. שער של תומר יוחנן העלה את גיתם ליתרון חשוב. רן דר השווה עבור גליקמן את התוצאה. המשחק התנהל בקצב מטורף מצד לצד. מיקי סוקולובסקי החזיר את היתרון לסגולים. אך יותם שלום קבע את תוצאת המשחק. תוצאת סיום 2:2.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30