יום שני, 17.01.2022 שעה 21:43

קופה ברנז'ה 2017: סיכום יום המשחקים השלישי

המחזור השלישי בקופה ברנז'ה הגיע לסיומו. לעומק התודעה ושמעוני-פינקלשטיין פרלמוטר עלו לשלב הגמר והצטרפו ל-ONE, מקאן, הבצפר ו-JWT שכבר מחכות שם

1 תגובות |
קופה ברנז'ה 2017 (שחר גרוס)
קופה ברנז'ה 2017 (שחר גרוס)

שלב הבתים של טורניר קופה ברנז’ה 2017 בעיצומו. אמש נפגשו נבחרות בית ב’ והתחרו על שני כרטיסים נוספים לאירוע הגמר הגדול אליו כבר עלו נבחרות מקאן, ONE, JWT והבצפר. הערב (שלישי) יקבעו שתי העולות האחרונות לשלב הגמר ביום המשחקים האחרון של שלב הבתים אשר יפגיש בין גיתם BBDO, יהושע TBWA, גליקמן שמיר סמסונוב|פובליסיס, וענבר מרחב G.

סיכום היום השלישי בקופה ברנז'ה

סבב המשחקים הראשון:

לעומק התודעה – שמעוני-פינקלשטיין-פרלמוטר: שתי הנבחרות שרצו לעלות בפעם הראשונה לגמר הקופה ברנז’ה פתחו את יום המשחקים. עידו בן דור ואסי סופר העלו את לעומק ליתרון מבטיח, אך צמד של עמוס מרטינז השווה את התוצאה באחד המשחקים הטובים בטורניר השנה. עידן בן דור קבע את תוצאת המשחק עם שערו השני במשחק. תוצאת סיום: 2:3

ראובני פרידן – זרמון: זרמון בהופעת הבכורה בקופה ברנז’ה פגשה את הנבחרת היוקרתית של ראובני, אשר חיפשה לעלות לראשונה לשלב הגמר. דנינו עם שער נהדר קבע יתרון לזרמון, ודוסטרה קבע את תוצאת המשחק. תוצאת סיום: 2:0.

לעומק התודעה (שחר גרוס)לעומק התודעה (שחר גרוס)
זרמון (שחר גרוס)זרמון (שחר גרוס)

סבב המשחקים השני:

שמעוני-פינקלשטיין-פרלמוטר – ראובני פרידן: שתי הקבוצות עלו למשחק עם חשיבות גבוהה מאוד לאחר ששתיהן הפסידו במשחק הראשון. משחק צמוד עם מעט מצבים ליד השערים הסתיים בניצחון של שמעוני-פינקלשטיין-פרלמוטר בעקבות שער של דודי שמעוני. תוצאת סיום: 0:1.

לעומק התודעה – זרמון: לעומק התודעה מסתמנת כאחת הנבחרות המפתיעות של הטורניר, אחרי שבשנה שעברה הודחה בשלב מוקדם. החבורה של און גולדשטיין וזיו פופלבסקי עלתה ליתרון מצמד שערים של עידו בן דור. צמד של אסי סופר הכפיל את התוצאה, ושער שלישי במשחק של עידו בן דור ביסס את ניצחונה של לעומק התודעה. רן דנינו צימק את התוצאה ושמר על הכבוד של זרמון. תוצאת סיום: 1:5.

ראובני פרידן (שחר גרוס)ראובני פרידן (שחר גרוס)
שמעוני פינקלשטיין (שחר גרוס)שמעוני פינקלשטיין (שחר גרוס)

סבב המשחקים השלישי:

שמעוני פינקלשטיין פרלמוטר – זרמון: שתי הנבחרות עלו לכר הדשא בידיעה שרק ניצחון ישמור על הסיכוי שלהן להעפיל לשלב הבא. המשחק היה טקטי וקשוח והתנהל בעיקר במרכז המגרש. תוצאת סיום: 0:0.

לעומק התודעה – ראובני פרידן: עוד משחק נהדר. ראובני פרידן, בהנהגת הקפטן תומר צח, עלו למגרש במטרה אחת - לנצח. מולם עמדה הפתעת הטורניר, לעומק התודעה. שערים של ינון יוסף וצמד של יוגב ראובני העלו את ראובני ליתרון מבטיח. צמד של עידו בן דור, השחקן הבולט של המחזור, קבע את תוצאת המשחק. תוצאת סיום: 3:2.

בסיומו של ערב משחקים עמוס ומרתק, לעומק התודעה ושמעוני פינקלשטיין פרלמוטר הבטיחו את מקומן בשלב הגמר של טורניר הקופה ברנז’ה 2017.

קופה ברנז'ה 2017 (שחר גרוס)קופה ברנז'ה 2017 (שחר גרוס)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30