יום שישי, 19.08.2022 שעה 06:08

קופה ברנז'ה 2017: סיכום יום המשחקים השני

אליפות משרדי הפרסום בכדורגל סגרה את יום המשחקים השני שלה. JWT והבצפר עלו לשלב הגמר על חשבון באומן בר ריבנאי ו-1948. צפו בסיכום יום המשחקים

|
קופה ברנז'ה 2017 : יום המשחקים השני (שחר גרוס)
קופה ברנז'ה 2017 : יום המשחקים השני (שחר גרוס)

טורניר קופה ברנז’ה 2017 ממשיך עם משחקי בית א’ אשר הפגישו בין נבחרות באומן בר ריבנאי, JWT, הבצפר ו-1948 שהתחרו על עלייה לשלב הגמר היוקרתי שבו תוכתר מחזיקת קופה ברנז’ה 2017 אליו כבר עלו נבחרות מקאן ו-ONE. המנצחת בטורניר תוטס על חשבון ONE למשחק כדורגל באירופה.

את המשחקים ליוו בירות קרות מבית “קורונה” ומגשי פיצות מפנקים של “פיצה האט”.

קורונה (נעם מורנו)קורונה (נעם מורנו)

סבב המשחקים הראשון:

באומן – 1948: באומן רצתה לכפר על כך שלא הצליחה להעפיל משלב הבתים אשתקד, ועלתה למשחק מול 1948 שקיימה את הופעת הבכורה שלה במפעל. המשחק נפתח עם שער של גד בוסיבה שהעלה את 1948 ליתרון. צמד של רוני אזולאי מבאומן הפך את התוצאה. תוצאת סיום: 1-2.

הבצפר – JWT: הבצפר רצו להעפיל לאירוע הגמר הגדול גם השנה, ומולם JWT שהודחו בעונה הקודמת ברגע האחרון בגלל שער שספגו ברגע האחרון. המשחק התנהל ברובו במרכז המגרש, כאשר הכדור היה קרוב לרגלי השחקנים. מספר נסיונות של עידן מג’ר מ-JWT ועידן בראון מהבצפר לא צלחו. תוצאת סיום: 0-0.

JWT (שחר גרוס)JWT (שחר גרוס)
1948 (שחר גרוס)1948 (שחר גרוס)

סבב המשחקים השני:

הבצפר – 1948: שתי הקבוצות היו חייבות לאסוף נקודות בכדי לשפר את מעמדן לקראת סבב המשחקים השלישי. למרות משחק עיקש של 1948, שערים של נדב דוד, עידן בראון וארבל יפה קבעו את תוצאת המשחק. תוצאת סיום: 0-3.

באומן – JWT: באומן עלתה למגרש בידיעה שניצחון מבטיח לה מקום בגמר. מנגד, החבורה של לירן מג’ר הייתה חייבת ניצחון כדי לשמור על סיכוי ממשי להעפיל לראשונה לאירוע הגמר. לאחר משחק גישושים טקטי ומספר מצבים ליד שני השערים, צמד של לירן מג’ר הכריע את המשחק. תוצאת סיום: 2-0.

הבצפר (שחר גרוס)הבצפר (שחר גרוס)
באומן בר-ריבנאי (שחר גרוס)באומן בר-ריבנאי (שחר גרוס)

סבב המשחקים השלישי:

באומן – הבצפר: שתי הקבוצות עלו למגרש בקרב ישיר על המקום באירוע הגמר. ארבל יפה העלה את הבצפר ליתרון ראשון, אלירן סולימנספור הכפיל. המשחק המותח נמשך וארבל יפה עם שערו השני במשחק העלה את הבצפר ליתרון מבטיח של 3-0. גל בוקרי מבאומן החזיר את האוויר והאמונה לכתומים, אך שער נוסף של סולימנספור קבע את תוצאת המשחק. תוצאת סיום: 4-1.

1948 – JWT: קרב נוסף על המקום בגמר. הנבחרת המנצחת מבטיחה את מקומה ב-8 הגדולות של ענף הפרסום בישראל.  JWT פתחה את המשחק בסערה וצמד של לירן מג’ר העלה אותה ליתרון 2-0. דודי חן עם צמד משלו הכפיל את התוצאה. זיו שפרברג נעץ את החמישי של JWT, כאשר שער מצמק של גד בוסיבה הבולט בשורות 1948 נתן כבוד לחבורה שלו. דודי חן עם השלישי שלו במשחק סגר את הסיפור. תוצאת סיום: 6-1.

JWT והבצפר מצטרפות למקאן ו-ONE בשלב הגמר.

בשבוע הבא יילחמו שאר נבחרות משרדי הפרסום על 4 המקומות הנוספים בשלב הגמר.

יום המשחקים השני של קופה ברנז'ה
אוהדי 1948 (שחר גרוס)אוהדי 1948 (שחר גרוס)
הבצפר מול JWT(שחר גרוס)הבצפר מול JWT(שחר גרוס)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו