יום שני, 17.01.2022 שעה 22:15

קופה ברנז'ה 2017: הפתעה כבר במחזור הפתיחה

טורניר קופה ברנז'ה 2017 יצא לדרך, הפגיש בין שתי הפיינליסטיות של השנה שעברה וסיפק לנו הפתעה ענקית כבר במחזור הפתיחה. הערב: יום המשחקים השני

2 תגובות |
קופה ברנז'ה 2017 (נעם מורנו)
קופה ברנז'ה 2017 (נעם מורנו)

טורניר קופה ברנז’ה 2017 יצא לדרך עם משחקי בית ג’ אשר הפגישו בין נבחרות אדלר חומסקי, מקאן, מנצ’ ו-ONE שהתחרו על עלייה לשלב הגמר היוקרתי שבו תוכתר מחזיקת קופה ברנז’ה 2017 אשר תטוס למשחק כדורגל באירופה. את המשחקים ליוו בירות קרות מבית “קורונה” ומגשי פיצות מפנקים של “פיצה האט”.

קורונה (נעם מורנו)קורונה (נעם מורנו)
צפו בפתיחת טורניר הקופה ברנז'ה

סבב המשחקים הראשון:

מקאן – ONE: המשחק הראשון הפגיש בין מחזיקת הגביע למקאן, שהודחה בשנה שעברה בשלב הבתים בשל הפרש שערים נחות בשער אחד בלבד. המשחק התנהל בעיקרו במרכז המגרש עם הגנות קשוחות ושמירה על הכדור. תוצאת סיום: 0:0.

נבחרת ONE (נעם מורנו)נבחרת ONE (נעם מורנו)
מקאן (נעם מורנו)מקאן (נעם מורנו)

אדלר חומסקי – מנצ’: פיינליסטית השנה שעברה חזרה עם חוויות מהנסיעה לברצלונה ופגשה את נבחרת מנצ’ העקשנית אשר בשורותיה ניתן היה למצוא את יוני פרידמן ואבי סעדה. ערן אלדד כבש את שני השערים לזכות אדלר חומסקי. תוצאת סיום: 0:2.

סבב המשחקים השני:

מקאן – אדלר חומסקי: אדלר חומסקי עלתה למגרש בידיעה שניצחון שלה מעלה אותה לשלב הגמר של הטורניר. מקאן הגיעה בטירוף. אמיר יגן, מהבולטים בשלב הבתים של העונה הקודמת שחרר את הנצרה עם שער ראשון בטורניר השנה. אמיר מימון המשיך עם בעיטה מרהיבה ממרחק גדול אל בין חיבורי הקורות. המשחק המשיך להתנהל בקצב גבוה וניצן אדר הצליח רק לצמק את התוצאה. תוצאת סיום: 1:2.

מנצ’ – ONE: שתי הקבוצות עלו למגרש עם הגב לקיר בידיעה שכל תוצאה פרט לניצחון תצמצם משמעותית את הסיכוי לעלות לשלב הבא. המחצית הראשונה הייתה צמודה והוכרעה עם פנדל של ירון ברנס לזכות נבחרת ONE. הקבוצות עלו למחצית השניה בטירוף ועד מהרה נכבש שער השיוויון לזכות מנצ’ על ידי ג’קי אביב. ONE, עם הגב לקיר, לחצה על הדוושה וצמד נוסף של ירון ברנס עם שער של רועי נעים קבעו את תוצאת המשחק. תוצאת סיום: 4:1.

אדלר חומסקי (נעם מורנו)אדלר חומסקי (נעם מורנו)
מנצ' (נעם מורנו)מנצ' (נעם מורנו)

סבב המשחקים השלישי:

מנצ’ – מקאן: מנצ’ עלתה למשחק האחרון עם סיכוי תיאורטי בלבד לעלות לשלב הבא. מקאן עלתה בידיעה שניצחון יבטיח לה את המקום הראשון בבית. המשחק נפתח בסערה עם שלושער של אמיר יגן. עדן גל ממנצ’ הצליח לצמק את התוצאה, אך יגן עם שערו הרביעי במשחק והחמישי בטורניר בתוספת שער של גלעד יודפסט העלו את מקאן למקום הראשון. תוצאת סיום: 5:1.

אדלר חומסקי – ONE: שחזור גמר קופה ברנז’ה 2016. אדלר חומסקי עלתה למגרש בידיעה שרק ניצחון יעלה אותה לשלב הבא על חשבון ONE, לה הספיקה תוצאת תיקו כדי לעלות שלב. הקבוצה של עמית ויסוצקי עלתה במטרה לכבוש שער ולחצה על המגרש, אך הכחולים של ONE שמרו צמוד והחזיקו בכדור לאורך כל המשחק. תוצאת סיום: 0:0. אדלר חומסקי יישארו עם החוויות מהנסיעה לברצלונה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30