יום ראשון, 26.06.2022 שעה 21:16

'אנדרטייקר' פרש: גרמת לכולנו להיראות חלשים

אחד המתאבקים הגדולים בתולדות ה-WWE ערך את הקרב האחרון שלו ברסלמניה 33 וסיים קריירה בת 30 שנה, בגיל 52. ריק פלייר נפרד: "הכוכב הבלתי מעורער"

|
מארק קאלוואיי, הקברן. הסוף
מארק קאלוואיי, הקברן. הסוף

מארק קאלוואיי, הידוע יותר בשם הבמה שלו ה’אנדרטייקר’, או ‘הקברן’ אם תרצו בתרגום לעברית, פרש הלילה (בין ראשון לשני) בגיל 52 מהיאבקות וסיים למעשה קריירה בת 30 שנה כאחד מכוכבי ה-WWE הגדולים ביותר בכל הזמנים. 

זה קרה אחרי הפסד לרומאן ריינס ברסלמניה 33, אירוע ההיאבקות הגדול ביותר שיש. לעיני 75 אלף צופים נלהבים, ריינס חבט שוב שוב בקברן כאשר הצופים ממשיכים להריע לו מתוך רצון לראות אותו קם פעם נוספת, כפי שהיה עושה לאורך כל הקריירה, אלא שהפעם קאלוואיי כבר לא קם, הפסיד בספירה לשלוש ובכך פרש. סופית. 

הפרישה הגיעה אחרי דיווחים רבים על פציעת ירך ממנה הוא לא הצליח להתאושש ולמעשה הקרב ברסלמניה היה כביכול קרב שבו אם הוא מפסיד, הוא נאלץ לפרוש, הדרך המקובלת של הארגון להיפרד מלא מעט מתאבקים. 

אוהדי ה-WWE לא נותרו אדישים ומילאו את הרשת במילות פרידה. מי שריגש אולי יותר מכולם היה ריק פלייר, אחד המתאבקים הראשונים והמוכרים ביותר בענף, אגדה אמתית, שאמר על הקברן: “הוא היה הכוכב הבלתי מעורער של הענף הזה, הגדול מכולם בלי שום ספק. גרמת לכולנו להיראות חלשים בהשוואה אליך”. 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו