יום ראשון, 23.01.2022 שעה 17:56

הקרב על הגביע: רמת חן פוגשת את אליצור חולון

גמר גביע המדינה בכדורסל נשים ב-19:40 יפגיש בין שירה העליון, מאמנת רמת חן, לבין רועי אייזנברג, מי שהיה מאמנה בעבר. וגם: כל הפרטים הפיקנטיים

0 תגובות |
צעירי, העליון, אייזנברג ואורן (נעם מורנו)
צעירי, העליון, אייזנברג ואורן (נעם מורנו)

מכבי רמת חן ואליצור חולון ייפגשו הערב (19:40) בגמר גביע המדינה בכדורסל ונראה שההיסטוריה העכשווית לא ממש עומדת לטובת הבנות של רועי אייזנברג.

פעמיים השנה ניצחה מכבי רמת חן את אליצור חולון במהלך הליגה הסדירה. את עשרת המפגשים האחרונים בין הקבוצות גם ניצחה הקבוצה מרמת גן ובשנה שעברה בחצי הגמר, חולון היתה בצד המפסיד אחרי 70:92 ל.. מכבי רמת חן.

"בטוח שיהיה ערב מעניין"

אם נלך אחורה בשנים, ניזכר שחולון נחשבת לאחת הקבוצות המעוטרות בתולדות כדורסל הנשים הישראלי. חולון הופיעה שמונה פעמים במעמד הגמר, מ-1991 עד ל-1998. מפגש פיקנטי יהיה על הקווים בין מאמנת רמת חן, שירה העליון שנחשבת היום לאחד מהמאמנות הטובות ביותר שיש לענף כדורסל הנשים להציע, לבין רועי אייזנברג, מאמן חולון מלא הניסיון.

לשני המאמנים זאת הופעה שנייה בגמר, בפעם הקודמת שניהם לא הצליחו להניף גביע. אבל הפיקנטריה האמיתית היא שהעליון, בתור שחקנית בהפועל תל אביב, שיחקה תחת המאמן.. רועי אייזנברג. את קריירת האימון שלה התחילה העליון כמאמנת הפועל תל אביב גברים בליגה הארצית, כשמי שנתן לה את שרביט האימון בפעם הראשונה היה אבא של רועי, שאול אייזנברג.

אורטל אורן ושירן צעירי (נעם מורנו)אורטל אורן ושירן צעירי (נעם מורנו)

בכלל, צמד המאמנים שיתף פעולה גם בעבר, כשאייזנברג היה מאמן נבחרת העתודה והעליון היתה העוזרת שלו. בפעם האחרונה שרמת חן זכתה בגביע, בשנת 2008 (אחרי משחק גמר אדיר וניצחון 71:72 על רמת השרון), מי שהניפה את הגביע היתה הקפטנית שרון זאבי שתהיה היום ביציע ברמלה, אבל על תקן מעודדת של אליצור חולון. בת הזוג של זאבי, הקפטנית של אליצור חולון, אורטל אורן, תנסה להוביל את קבוצתה לתואר ולזכות בעצמה בגביע הפרטי השני שלה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30