יום שישי, 27.05.2022 שעה 14:31

מיכל רונן זכתה בטורניר וולוו לחקר הסרטן

הגולפאית סיימה ראשונה וזכתה בטיסה לדרא"פ ובזכות להשתתף בטורניר וולוו צ'אלנג'. יו"ר הקרן תמיר גילת: "קורא לאנשים לקחת אחריות ולתרום לקרן"

|
הרצוג, אבלגון, רביבו ובגניץ (נמרוד גליקמן)
הרצוג, אבלגון, רביבו ובגניץ (נמרוד גליקמן)

בסופ"ש האחרון, גולפאים, גולפאיות ועשרות אנשי עסקים השתתפו בתחרות הגולף של וולוו והקרן לחקר הסרטן לשנת 2016, שנערכה במועדון הגולף קיסריה. בין אנשי העסקים שהגיעו והפגינו את כישורי הגולף שלהם בתחרות ניתן היה למצוא את אליעזר שקדי מפקד חיל האוויר ומנכ"ל אל על לשעבר, יואב ברוק שחיין העבר והבעלים של איסתא ספורט, חיים רביבו איש העסקים והכדורגלן לשעבר, איש העסקים משי צביקה, משה נסיס ויוסי ארועטי הפרסומאים, מוטי סלע מנכ"ל אשטרום נכסים, אילן בן דרור מנכ"ל ספידו ישראל וראובן אבלגון הבעלים של רוסריו קפיטל.

יו"ר הקרן לחקר הסרטן, עו"ד תמיר גילת בירך את המשתתפים וציין: "אני מאוד נרגש מההיענות המרשימה לאירוע ומודה לעשרות נותני החסות והתורמים". עוד הוסיף גילת כי הוא קורא לאנשים לקחת אחריות על עתידנו ולתרום לקרן לחקר הסרטן בישראל.

תמיר גילת ורעייתו קרן נהרי (נמרוד גליקמן)
תמיר גילת ורעייתו קרן נהרי (נמרוד גליקמן)
 

את המקום הראשון בתחרות, בחסות 'קבוצת מאיר', יבואנית המותג וולבו בישראל, המלווה את מועדון הגולף קיסריה כבר מעל עשור, קטפה מיכל רונן שזכתה בגביע ובפרס היוקרתי. במקביל, התקיים טורניר הצדקה בפעם הראשונה במועדון לחקר הסרטן בישראל (ICRFׂ). לטובת המטרה הנעלה של הגברת המחקר למלחמה בסרטן, נוספו השנה לגביעים ולפרסים היוקרתיים מעל 30 נותני חסות מהחברות המובילות בישראל.

בין הפרסים שהוגרלו בטורניר היו גם כרטיסי טיסה זוגיים מתנת "אל על" וארקיע", כרטיס טיסה זוגי לברצלונה + כרטיסי כניסה למשחק של ברצלונה מתנת איסתא ספורט, אירוח במבחר מסעדות יוקרה ועוד. כל הפרסים נתרמו, כאמור, על ידי החברות לטובת הקרן לחקר הסרטן בישראל (ICRF), ומיועדים כולם למלגות מחקר לחוקרים ישראלים לשם פיתוח תרופות למחלת הסרטן. עד היום חילקה הקרן מלגות בסך כולל של כ־56 מיליון דולר למעל 2,000 חוקרי סרטן ישראלים העוסקים בנושא.

תמיר גילת ומוטי סלע (נמרוד גליקמן)
תמיר גילת ומוטי סלע (נמרוד גליקמן)
 

בפוסט מרגש שהעלה יו"ר הקרן עו"ד תמיר גילת בפייסבוק לרגל הטורניר,  הוא שיתף בסיפורו האישי: "לאחר שחליתי בשתי מחלות סרטן, חלמתי לחזור לשחק גולף ולהתחיל במסורת של טורניר צדקה שנתי להעלאת החשיבות לחקר הסרטן ולגיוס תרומות. כחלק מאירוע הצדקה ל-ICRF, בשנת 2015, היינו ערוכים לתחרות הראשונה אולם ימים ספורים לפני מועד הטורניר המיועד התפרץ שוב הסרטן בגופי ונאלצו לאשפז אותי לניתוח דחוף. העתיד שלנו, של ילדינו ושל הדורות הבאים תלוי במציאת תרופה לסרטן - העתיד מצוי אך ורק במחקר. אירוע הצדקה של הקרן לחקר הסרטן (ICRF) לשנת 2016,ייערך במועדון הגולף בקיסריה. אני פונה לכל אהוביי, חברי ומכריי שמטרה זו קרובה לליבם, לתרום למדענים המובחרים והנבחרים של הקרן לחקר הסרטן בישראל ולהצטרף בין כמשתתפים בתחרות הגולף, בין כנותני חסות ובין כתורמים".

ליאור פריטי מנהל מועדון הגולף בקיסריה ציין: "המטרה החשובה שלשמה התקיים הטורניר - ההירתמות של המועדון לטובת הקרן לחקר הסרטן בישראל, יחד עם האחדות והחיבור המדהים שהיה בין נותנת החסות חברת מאיר ומשתתפי התחרות, גרמו לכולנו לתחושת סיפוק אדירה. הטורניר המשותף של וולבו והקרן לחקר הסרטן הוא עוד נדבך אחד בנתינה שכל כך מאפיינת את שחקני הגולף בישראל והחברות נותנות החסות של מועדון הגולף בקיסריה. כמורשת הנתינה הנמשכת של משפחת הברון אדמונד דה רוטשילד נמשיך ונתמיד במפעלים שכאלה גם בעתיד".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב