יום שני, 17.01.2022 שעה 20:44

דיווח: רוסיה הודחה מפיב"א, תיעדר מהיורובאסקט

הלם: הרוסים, שהוגרלו לאותו בית עם ישראל, נענשו בחומרה בעקבות שחיתות באיגוד הכדורסל המקומי. גם שאר נבחרות רוסיה השונות יפסלו באופן אוטומטי

9 תגובות |
נבחרת רוסיה בימים יפים יותר (רויטרס)
נבחרת רוסיה בימים יפים יותר (רויטרס)

האם הכדורסל הרוסי נמצא בצרות? על פי דיווח ברוסיה, איגוד הכדורסל המקומי הואשם היום (חמישי) בשחיתות וכעת הוא יודח מפיב"א במידית. כזכור, נבחרת ישראל הוגרלה לאותו הבית ביורובאסקט עם הרוסים, שכעת עתידם כלל לא ברור.

הדיווח מדבר על כך שישנן האשמות חמורות מאוד מצד פיב"א כלפי איגוד הכדורסל הרוסי, בעיקר על כך שיש לא מעט פרשות שחיתות בתוכו. כעת, לפיב"א נמאס מהעניין והיא החליטה להפעיל סנקציות נגדו. בשלב זה, עדיין לא יצאה הודעה רשמית בנושא.

ההחלטה לא אמורה לפגוע בנבחרת הרוסית לנשים עד גיל 18, שתחל את אליפות אירופה בימים הקרובים. גם השופטים הרוסים, אשר משתתפים בתחרויות השונות, צפויים להמשיך ולעשות זאת ללא בעיה מיוחדת.

למרות זאת, מדובר בבשורה משמעותית עבור הכדורסל האירופי, שכן רוסיה נחשבת לאחת מנבחרות הכדורסל הטובות ביבשת בשנים האחרונות. כזכור, דייויד בלאט אימן את הנבחרת הרוסית בין השנים 2006-2012 וזכה עמה בזהב באליפות אירופה ב-2007 ובארד ב-2011. הישג השיא של המאמן עם הרוסים היה באולימפיאדת לונדון 2012, שם הנבחרת זכתה בארד.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30