יום ראשון, 22.05.2022 שעה 07:22

גולף: לטיסיה בק העפילה לאליפות בריטניה

הגולפאית הישראלית קבעה הישג ענק והעפילה לטורניר היוקרתי, שנחשב לאחד מארבעת הגדולים בסבב הגולף. בק: "נק' ציון משמעותית בקריירה שלי"

|
לטיסיה בק עושה היסטוריה (איגוד הגולף הישראלי)
לטיסיה בק עושה היסטוריה (איגוד הגולף הישראלי)

הישג גדול ואפילו היסטורי לגולף הישראלי, כאשר הגולפאית לטיסיה בק קבעה הישג ענק והעפילה לאליפות בריטניה, שנחשבת לאחת מארבעת התחרויות הגדולות בסבב. 

בק העפילה היום (שני) לאליפות היוקרתית, כאשר העפלה לטורניר שכזה, מקבילה להעפלה לטורניר גרנד סלאם בסבב הטניס.

במוקדמות השתתפו מאות גולפאיות, רובן מקצועניות, כשלשלב האחרון של המוקדמות העפילו רק שמונה שחקניות חובבניות מתוך ה-70 שהתחרו . בק סיימה רביעית במוקדמות והקדימה שחקניות מקצועניות רבות, ביניהן אלופת הטורניר בעבר.

לטיסיה הציגה משחק מעולה, סיימה את המשחק בתוצאה של 70 חבטות, תוצאה שהייתה טובה בארבע חבטות מתקן המגרש, מה שמעיד על הכושר המצוין בו היא נמצאת.

לטיסיה בק המאושרת אמרה בסיום: ״אני שמחה מאוד, במיוחד אחרי שבשנה שעברה פספסתי את ההעפלה לטורניר בחבטה אחת. זו הפעם האשונה שאני עולה לטורניר מייג׳ור וזו בהחלט נקודת ציון משמעותית בקריירה שלי״.

בעקבות ההעפלה החליטה בק, המשתייכת לסגל האולימפי לאולימפיאדת ריו ונתמכת ע״י היחידה לספורט השגי ואיגוד הגולף הישראלי, לעבור ממעמד של גולפאית חובבנית למעמד של גולפאית מקצוענית ולנסות להצטרף לסבב המקצועני בו משחקות הגולפאיות הטובות בעולם. החלטה זו תגדיל את סיכוייה להעפיל לאולימפיאדת ריו 2016

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב