יום שני, 08.08.2022 שעה 21:57

ריקן: אני ודאבור חברים, אבל אנסה לנצח אותו

הקשר מוכן לדרבי בין פ.צ ציריך לגראסהופרס (שבת, 20:45): "רוצה להחזיר למועדון". שחקן מכבי ת"א לשעבר: "מכיר את ההרגשה מהדרבי התל אביבי"

|
דאבור וחבריו חוגגים. ובשבת?
דאבור וחבריו חוגגים. ובשבת?

אחד המשחקים המסקרנים של המחזור הקרוב בליגה השוויצרית יהיה הדרבי של ציריך.

בצד אחד תעמוד הקבוצה של אבי ריקן, פ.צ ציריך, כאשר בצד השני תעמוד הקבוצה של מונס דאבור, גראסהופרס ציריך. לקראת ההתמודדות על היוקרה של העיר, שני הישראלים מצאו זמן לדבר עם התקשורת השוויצרית.

כאשר נשאל לגבי הרושם שלו ממועדונו החדש ענה דאבור: "יש לנו שחקנים ומאמנים טובים מאוד. התשתית נהדרת והאיכות של מתחם האימונים היא לא משהו שקיים בישראל". בהמשך דבריו התייחס שחקן מכבי ת"א לשעבר לאופן שבו התאקלם במועדון: "היה לי קשה בהתחלה כי המשפחה שלי והחברים רחוקים, אבל אח שלי שגר בשטרסבורג הגיע לבקר וגם אבי ריקן עוזר לי".

אבי ריקן: "על המגרש אנחנו יריבים"
ביום שבת הוא כאמור הוא יפגוש את חברו הישראלי בדרבי של העיר ויקווה להשיג נקודות חשובות במאבק על תואר האליפות מול באזל (החרגולים נמצאים במקום השני בטבלה, שלוש נקודות מהמוליכה): "המשחק הזה לא ישפיע על החברות שלי עם ריקן, לא משנה מי ינצח. כמובן שהמנצח יתגרה בשני אז אני אעשה הכל בשביל לנצח את המשחק הזה.

החשיבות של הדרבי גדולה ואסור לנו להפסיד. אני מכיר את הסיטואציה הזאת מהתקופה שבה שיחקתי עם מכבי ת"א והיו לנו משחקים נגד הפועל. אם אתה מנצח אתה הגיבור של העיר, ואם לא אז אתה צריך להתחבא כמה ימים. אני מניח שגם בציריך זה אותו דבר". לגבי תואר האליפות אמר: "יהיה קשה לקחת את התואר מבאזל אבל הכל אפשרי בכדורגל".

אבי ריקן. ביום שבת ישים את החברות בצד
אבי ריקן. ביום שבת ישים את החברות בצד
 

גם ריקן התייחס למפגש מול היריבה העירונית: "למדתי מהר את החשיבות של המפגש הזה עבור האוהדים והמועדון. האוהדים קיבלו אותי יפה ואני רוצה לתת להם משהו בחזרה". כאשר התבקש להתייחס ספציפית למפגש מול דאבור אמר: "היתה לו התחלה נהדרת פה וזה טוב שיותר משחקן ישראלי אחד הגיע לפה. זה יכול לפתוח את הדלת עבור שחקנים ישראלים אחרים. המפגש עצמו מיוחד אבל זה לא רלוונטי ששנינו באים מאותה מדינה, על המגרש אנחנו יריבים".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו