יום חמישי, 22.02.2024 שעה 19:58

ווילבקין ולארקין ספגו עונש כבד מהאיגוד הטורקי

כוכבי פנרבחצ'ה ואנדולו אפס, שלא הגיעו לטורניר הקדם אולימפי ולא הסבירו את היעדרותם, הושעו מחמישה משחקי ליגה ונקנסו בכ-3,140 אירו. לארקין הגיב

|
סקוטי ווילבקין (איציק בלניצקי)
סקוטי ווילבקין (איציק בלניצקי)

טורקיה עדיין מתקשה לעכל את ההדחה מטורניר מוקדמות הקדם אולימפי שהתקיים באיסטנבול, אך נראה שהיא מצאה אשמים. איגוד הכדורסל המקומי החליט להעניש את סקוטי ווילבקין ושיין לארקין, שני המתאזרחים שלא התייצבו לטובת הסגל של ארגין עתאמן ואחרי שלא הסבירו מדוע נעדרו, הוחלט להפעיל נגדם סנקציות חריפות.

הכוכבים של פנרבחצ’ה ואנדולו אפס הושעו לחמישה משחקים בליגה הטורקית וספגו כל אחד קנס בסך 90 אלף לירות טורקיות, השווה כ-3,140 אירו. כידוע, רק מתאזרח אחד יכול להיות בסגל, אך השניים לא הגיעו ובלעדיהם טורקיה הפסידה בביתה לקרואטיה ואיבדה את סיכוייה להעפיל למשחקים האולימפיים בפאריס בקיץ הבא.

לארקין הגיב באינסטגרם: “הנבחרת ביקשה ממני להצטרף למרות שהיה ידוע שהגוף שלי במצב לא טוב. עבדתי בארה”ב על הגוף שלי וניסיתי להתאושש מעונה מלאה בפציעות, עדיין ביקשו ממני להגיע לטורקיה לבדיקת MRI של הברכיים. טסתי ממיאמי לאיסטנבול ורופא הנבחרת אמר שאני במצב לא טוב ושאם אדחוף את עצמי, אסכן את עצמי בנזק גדול לברך בטווח הקצר והארוך. הוא אמר שאם לא אקח את הזמן להחלים, אני עלול להיות זקוק לניתוח שישבית אותי למספר חודשים.

שיין לארקין במדי נבחרת טורקיה (אינסטגרם)שיין לארקין במדי נבחרת טורקיה (אינסטגרם)

“עשיתי בדיוק מה שאמרו לי ובדיקת MRI נוספת הראתה שאמנם המצב משתפר אך שאני עדיין לא במצב שאני יכול לשחק. בשנה שעברה בנבחרת קרעתי שתי רצועות ביד ואמרו שאני יכול להמשיך לשחק. הייתי על כדורים וזריקות, אחרי זה עברתי ניתוח, נעדרתי ארבעה חודשים ולאנדולו הייתה עונה גרועה.

“שובר את הלב לראות איך זורקים אותי מתחת לאוטובוס, אחרי שעשיתי כל דבר חוץ מלסכן את בריאות שלי. טורקיה היא כמו בית שני עבורי, לא מבין איך הגענו למצב הזה. לא משנה איך הסיפור יתפתח, אתן את הכול כדי להחזיר למדינה, האהבה שלו לטורקיה היא מעבר לכדורסל ושום עונש לא ישנה את זה”.

בולדווין: ״רוצים לזכות בשלושת התארים״
אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */