יום שבת, 24.02.2024 שעה 14:19

כ-900 קילומטרים בממוצע ליום: הנסיעות של מסי

ישפיע עליו? הפרעוש יגיע למשחק עם נבחרת ארגנטינה נגד אקוודור כשהוא צבר מעל ל-28,000 קילומטרים ב-32 ימים שקודמים להתמודדות. הפירוט המלא בפנים

|
ליאו מסי (רויטרס)
ליאו מסי (רויטרס)

עם הגעתו של ליאו מסי ל-MLS, היה צפוי שהכוכב יצבור יותר קילומטרים בנסיעות מאשר באירופה. אם בצרפת וספרד הטיסות למשחקים היו קצרות ולפעמים אף הקבוצות נוסעות באוטובוסים, בארה”ב כל יציאה למשחק חוץ מלווה בטיסה ארוכה יותר. 

התוצאה היא כי מסי יגיע לאקוודור לקראת המשחק עם נבחרת ארגנטינה כשהוא צבר מעל ל-28,000 קילומטרים (!) מאז ה-6 בספטמבר. אחרי שרשם בכורה במשחק החוץ נגד קרוס אזול בחודש יולי, שני המשחקים הבאים של הפרעוש במדים הוורודים, מול אטלנטה יונייטד ואורלנדו סיטי, היו באצטדיון הביתי של קבוצתו.

לאחר מכן, הגיעו משחק החוץ מול דאלאס ב-6 בספטמבר במסגרת שמינית גמר גביע הליגות, מסי נסע 1,773 קילומטרים כד להגיע לעיר מטקסס ונסע שוב את המרחק הגדול גם בחזור. משחק החוץ הבא היה בחצי גמר מול פילדלפיה, לשם הפרעוש טס 1,610 קילומטרים בכל צד, כשבמשחק הגמר מול נאשוויל אלוף העולם 1,286 קילומטרים בהלוך ואותו מרחק בחזור. 

ליאו מסי (רויטרס)ליאו מסי (רויטרס)

לאחר שזכה בגביע הליגות, הפרעוש נסע 1,504 קילומטרים בכל צד למשחק החוץ מול סינסינטי בחצי גמר הגביע. הנסיעה לאוהיו היוותה יתרון עבור מסי, שכן מיאמי נסעה "רק" 917 קילומטרים נוספים ישירות מאוהיו לניו יורק למשחק הליגה נגד הקבוצה המקומית. לאחר שניצחו, הוורודים ואלוף העולם נסעו 1,729 קילומטרים מהתפוח הגדול עד לפלורידה.

אם זה לא מספיק, המשחק האחרון של אינטר מיאמי לפני הנסיעה של מסי לארגנטינה יהיה מול לוס אנג’לס גלקסי. הוורודים ייסעו מחוף לחוף של ארה”ב והפרעוש יוסיף עוד 7496 קילומטרים נוספים כולל הנסיעה בחזרה. משם, אלוף העולם ייסע לבואנוס איירס למשחקים עם ארגנטינה – עוד 7,126 קילומטרים. 

אם מחשבים את הסכום הכולל של הקילומטרים, התוצאה הסופית מראה שמסי ייסע במצטבר 28,110 קילומטרים ב-32 ימים, מה-6 באוגוסט במשחק נגד דאלאס ועד ה-7 בספטמבר, יום המשחק של ארגנטינה נגד אקוודור. התוצאה תראה כי אלוף העולם נסע בממוצע כ-878 קילומטרים ביום. אין ספק שזו עלייה משמעותית ביחס לנסיעות שנסע הפרעוש באירופה ובארגנטינה יקוו שזה לא ישפיע עליו. 

היורש? הבן של מסי מכסח את כולם על הדשא
אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */