יום רביעי, 24.07.2024 שעה 15:45

חזרה גנרלית: 1:2 לנוער של הפועל ת"א על בית"ר

האדומים גברו על הצהובים רגע לפני המפגש בין הבוגרות. חדידה פתח, כהן השווה זמנית ופחימה (עצמי) נגח פנימה. 0:1 למכבי על אשדוד, 0:0 לחיפה

|
הפועל חוגגת את ה-1:2 בבית וגן (משה חרמון)
הפועל חוגגת את ה-1:2 בבית וגן (משה חרמון)

יומיים לפני המשחק המסקרן בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א, נפגשו שתי קבוצות הנוער של המועדונים לחזרה גנרלית, בסופה גברו האדומים על הצהובים-שחורים מהבירה עם 1:2 קצבי ומרתק בבית וגן במסגרת המחזור החמישי של ליגת העל לנוער.

הפועל פתחה היטב וכבר בדקה ה-12 עלתה ליתרון מרגליו של גיא חדידה, שדחק מקרוב לפינה השמאלית אחרי בישול יפהפה של מוחמד אבו אל היג'א. בדקה ה-39 אבישי כהן ניצל טעות גדולה של דויד מנשירוב ומול אביחי דהן גילגל את שער השוויון הזמני.

אל המחצית השנייה הפועל עלתה כרוח סערה והיתרון לא איחר לבוא. בדקה ה-58 רמזי ספורי מצא את רז נחמיאס באגף הימני, שהגביה לרחבה לכיוון כובש השער הראשון, גיא חדידה.

אלא שאל הכדור הגיע דווקא המושאל של הפועל לבית"ר, מור פחימה, שהחזיר את היתרון לקבוצת האם שלו לאחר שנגח פנימה את השער העצמי.

קופל: הפועל ת"א צריכה להיות בצמרת

האדומים של אופיר קופל יכולים לצאת מעודדים מהיכולת ומהנקודות שלקחו על חשבון בית"ר. כעת נותר להם רק לחכות ליום שני ולקוות לקבל תצוגה זהה מצידה של הקבוצה הבוגרת.

מור פחימה לא מאמין (משה חרמון)
מור פחימה לא מאמין, בית"ר מאוכזבת בסיום (משה חרמון)
 

בר: "נקווה שהבוגרת תנצח", קופל: "הייתה הפרדה מוחלטת"
מאמן בית"ר ירושלים, ניר רייכמן, נשמע מאוכזב במיוחד בסיום: ״אין לי טענות לאף אחד מלבד לשחקנים שלי. עכשיו צריך לעבוד קשה, להרים להם את הראש ולקוות שהתוצאות יהיו טובות יותר״.

שחקנה של בית"ר, שלום בר, התייחס גם הוא להפסד: ״עמדנו טוב על המגרש, היינו צריכים קצת יותר מזל וקצת יותר ריכוז בחלק ההתקפי והדברים היו נגמרים אחרת. נתנו חשיבות מאוד גדולה למשחק, התכוננו כמו שצריך אבל זה נגמר ככה, נקווה שהקבוצה הבוגרת תנצח״.

מן העבר השני השמחה רבה. מאמן הפועל ת"א, אופיר קופל, הגיב על הניצחון: ״כבר אמרתי בעבר שאני רוצה לראות קבוצה שמחה ומחויבת. אנחנו אחרי שני משחקי חוץ בהם השכלנו לנצח לאחר פתיחת עונה לא טובה. אבל זהו, זה נגמר והראש במשחק ההשלמה שייערך ביום שלישי״.

על הקשר בין משחק הנוער למשחק הבוגרים בשני, הוסיף המאמן ״היו כל מיני דיבורים מסביב אבל הגענו לפה וקיבלנו אירוח יוצא מן הכלל, כל השבוע דיברנו עם השחקנים על ערך ספורטיבי ועל כך שכדורגל זה משחק של הנאה. הייתה הפרדה מוחלטת ואני שמח״.

אופיר קופל מבסוט (משה חרמון)
אופיר קופל מבסוט (משה חרמון)
 

מחצית ראשונה
דקה 4: תומר נהרי ניסה למצוא חבר ברחבה, אך לאחר שהטעה את שחקן ההגנה של הפועל, המסירה ששלח לא הגיעה לאף יעד. דקות הפתיחה היו מבולבלות במרכז המגרש, כאשר הפועל ניסתה להפעיל לחץ על המקומיים.

שמיים אפורים בבית וגן (משה חרמון)
האוהדים צופים במשחק על רקע השמיים האפורים בבית וגן (משה חרמון)
 

דקה 8: אבישי כהן ניצל איבוד כדור שטותי של הפועל סמוך לרחבה, כיוון את הרגל ושלח טיל לשער ברגל ימין. אביחי דהן נגע בקצות האצבעות והסיט את הכדור לקורה. לאחר מכן הכדור טייל באזור קו השער והורחק. הזדמנות מצוינת לבית"ר.

בר שלום מלהטט עם העקב (משה חרמון)
בר שלום מלהטט עם העקב (משה חרמון)
 

דקה 12: 0:1 להפועל ת"א. גיא חדידה עשה תנועה באגף שמאל וקיבל כדור נהדר שנשלח ע"י מוחמד אבו אל היג'א עם החלק החיצוני של הנעל ממרכז המגרש. חדידה עצר בנגיעה ומול סתיו שושן לא התבלבל וגילגל לפינה השמאלית.

הפועל חוגגת את שער היתרון (משה חרמון)
הפועל חוגגת את שער היתרון (משה חרמון)
 

דקה 26: רז נחמיאס השאיר כדור מצוין לעמית אמזלג, שפתח בריצה לאורך האגף הימני ושיחרר מסירת רוחב מדודה לרמזי ספורי, שבעט שטוח לפינה השמאלית, אך סתיו שושן ירד וקלט היטב.

אבישי כהן ורז נחמיאס (משה חרמון)
אבישי כהן ורז נחמיאס (משה חרמון)
 

דקה 30: בית"ר משווה, 1:1. סתיו שושן בעט כדור חזק מרחבה אחת לרחבה השנייה, הכדור קפץ פעם אחת על כר הדשא ודויד מנשירוב צריך היה להרחיקו מייד. אלא שמאחורי השחקן הסתנן אבישי כהן שניצל את פספוס הכדור של מנשירוב, התקדם לכיוון השער ומול אביחי דהן גילגל את השוויון.

אבישי כהן כובש את השוויון מול אביחי דהן (משה חרמון)
אבישי כהן כובש את השוויון מול אביחי דהן (משה חרמון)
 

אבישי כהן ושחקני בית&qout;ר חוגגים את שער השוויון (משה חרמון)
אבישי כהן ושחקני בית"ר חוגגים את שער השוויון (משה חרמון)
 

דקה 42: כדור קרן הוגבה לרחבת הפועל ת"א, דוד קלטונס התרומם מעל כולם ונגח לכיוון השער, אך הכדור הורחק לקרן נוספת שלא נוצלה כראוי.

דקה 45: אוראל חורב פרץ באגף ימין, עקף שחקן והגביה את הכדור לרחבה, אך הבעיטה מתוך הרחבה פגעה בשחקן יריב והורחקה.

מחצית שנייה
דקה 47: רמזי ספורי פרץ באגף שמאל, הטעה שחקן יריב והרים כדור לרחבה. הכדור עבר את ההגנה, עמית אמזלג הגיע מאחורה, קיבל מסירה שטוחה ובעט חזק היישר לקורת שערו של סתיו שושן. הזדמנות גדולה להפועל.

דקה 49: התקפה מתפרצת של בית"ר הגיע לרגלי בר שלום, שמסר כדור רוחב לאבישי כהן ברחבה, אך הכדור ששלח לפינה השמאלית נקלט ע"י אביחי דהן.

ירין מהטבי ועידן כהן (משה חרמון)
ירין מהטבי ועידן כהן (משה חרמון)
 

דקה 56: הפועל ת"א מחזירה את היתרון, 1:2. רמזי ספורי שלח את רז נחמיאס לאורך קו ימין, האחרון הגביה לרחבה לכיוונו של גיא חדידה, אך מור פחימה המושאל מהפועל העלה את קבוצת האם שלו ליתרון עם שער עצמי בנגיחה.

- (משה חרמון)
הנגיחה של מור פחימה עמוק בתוך השער (משה חרמון)
 

בית"ר ירושלים: סתיו שושן, מור פחימה, אוראל חורב, גל בכר, דוד קלטונס, יונתן ניצקו, בר שלום, תומר נהרי, אבישי כהן, ירין מהטבי, אור ואקנין

הפועל ת"א: אביחי דהן, פיליפ חאיכ, דויד מנשירוב, מוחמד אבו אל היג'א, עידן כהן, ניר לקס, עמית אמזלג, רז נחמיאס, רמזי ספורי, יואל אבוחצירה, גיא חדידה.

פחימה תופס את הראש (משה חרמון)
פחימה תופס את הראש שנגח את שער הניצחון (משה חרמון)
 

ניצחון למכבי על אשדוד, 0:0 מאכזב בין חיפה לנתניה
מכבי ת"א גברה 0:1 על מ.ס אשדוד, דור פרץ כבש. מכבי נתניה ומכבי חיפה נפרדו ב-0:0, בית"ר טוברוק והפועל רמת גן נפרדו ב-1:1. יניב מזרחי כבש את הראשון, אך נתי ארג'ואן השווה בדקה ה-93 עם שער דרמטי.

הפועל ק"ש ניצחה את הפועל רעננה 1:2. הפועל ראשל"צ והפועל ב"ש נפרדו ב-1:1 אביאל אפנג'ה כבש לב"ש, רז מאיר לראשל"צ. מכבי פ"ת ניצחה 0:1 את בני יהודה משער של עוז פרץ.

הפועל חיפה גברה 1:2 על הפועל רמה"ש. בר שם טוב כבש לזכות הקבוצה ממורשה, איתי רבינוביץ' וטריקו גאטאון כבשו לזכות האדומים מהכרמל.

אסור לפספס
נגןפפ שם סוף לסאגה: "דה בריינה לא הולך"
פפ שם סוף לסאגה: "דה בריינה לא הולך"
נגןהם ממש לא ציפו לקבל את סטף קרי בחנות
סטף קרי לוחץ מעריצה לרכוש את הגופיה שלו
נגןזאת החצר הענקית באחוזה של משפחת רונאלדו
קבלו את החצר האינסופית באחוזה של רונאלדו
נגןכמה כישרון: אם רונאלדו ומסי היו זמרים
כמה כישרון: אם רונאלדו ומסי היו זמרים
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
נוער וילדים NEXT ONE
ספורט תיכוניים
ליגת ''יעז'' פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
הליגה הלאומית לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
יורו 2024
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
ליגת האומות
מוקדמות יורו 24
מונדיאליטו
יורו עד 21
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
/* LAST / NEXT ROUNDs */