יום שני, 20.05.2024 שעה 09:17
ליגה סרבית 23-24
025-7529הכוכב האדום1
022-5127באצקה טופולה2
032-5927פרטיזן בלגרד3
038-4627וויבודינה4
029-3627צ'וקאריצ'קי5
040-4126ראדניצ'קי 19236
037-3227נובי פאזאר7
043-3727ווז'דובאץ8
036-2827רדניצ'קי ניש9
035-2727נאפרדק 10
010-13סובוטיצה11
037-2627מלאדוסט12
043-3127נובי בלגרד13
044-2628יאבור14
052-3227זלזניצאר פאנצבו15
040-1527רדניק סורדוליצה16
לוח משחקים
  • סובוטיצה
  • 4 - 1
  • הכוכב האדום
  • פרטיזן בלגרד
  • 3 - 3
  • ראדניצ'קי 1923

בכר: מאמין בעצמי ולא חושש, דיברתי עם ההנהלה

מאמן הכוכב האדום: "אני לא בורח משאלות ותמיד לוקח אחריות. התוצאות חשובות, אך גם הדרך", "אנחנו מאוחדים, מי שאומר אחרת משקר", "לא מחפש רחמים"

|
ברק בכר  (האתר הרשמי של הכוכב האדום)
ברק בכר (האתר הרשמי של הכוכב האדום)

אחרי שלא דיבר במסיבת עיתונאים בסיום המשחק הקודם בו ספגה הכוכב האדום תיקו ביתי בתוספת הזמן, ברק בכר בר שתיקה היום (שישי) במסיבת עיתונאים שקיים, ובה ענה לשאלות והתייחס לביקורות.

“אני יודע שאתם מאוכזבים שלא הגעתי למסיבת העיתונאים אחרי המשחק הקודם, אבל יש לי סיבה. ישר אחרי המשחק האוהדים שלנו ניגשו לחדר ההלבשה ורצו לדבר. הם רצו לדבר איתי ועם השחקנים. זה היה מאוד חשוב והשיחה הייתה מאוד כנה. אני יודע כמה הם מאוכזבים ורציתי לשמוע ולכבד אותם. אחרי זה הלכתי להיפגש עם ההנהלה”, אמר בכר.

“אני רוצה להיות ברור – אני אף פעם לא בורח משאלות, במיוחד לא אחרי משחקים רעים. אני תמיד לוקח אחריות וזו הסיבה שביקשתי מכם לבוא לכאן ולדבר, ואענה על כל השאלות שלכם. אני מבין שיש הרבה ציפיות מהקבוצה, ככה צריך להיות. אני גם מבין את הרעש והלחץ מהאוהדים והתקשורת. זה נורמלי, כולנו מצפים לתוצאות טובות יותר. התחלנו טוב את ההכנה וגם בליגה, אבל כולנו איבדנו קצת את הצניעות שלנו”.

ברק בכר (האתר הרשמי של הכוכב האדום)ברק בכר (האתר הרשמי של הכוכב האדום)

“אני מודע שלקח לי זמן להבין טוב יותר את הליגה, ושילמנו על זה במזומן. הפסדנו שני משחקים בחוץ ואני יודע שזה עשה בלגן אצלנו, כי המועדון הזה לא הפסיד שנתיים בליגה, אבל אני יכול להגיד לכם שאחרי המשחקים האלה, אני והצוות שלי שינינו את ההכנות לליגה והבנו שצריכים לעשות דברים אחרת”.

“לדעתי היה הבדל גדול בין איכות המשחק שלנו לתוצאה. אני לא נאיבי ויודע שהכי חשוב זה התוצאה, אבל אני גם יודע שמה שחשוב זה הדרך. והדרך שלי הביאה אותי להצלחה, הדרך שלי הביאה אותי לאמן את הכוכב האדום. היינו דומיננטיים במשחקים האחרונים בליגה, כתבתי לי מספרים של עד כמה היינו דומיננטיים במשחקים האחרונים”.

ברק בכר (האתר הרשמי של הכוכב האדום)ברק בכר (האתר הרשמי של הכוכב האדום)

“יש הרבה פרמטרים שאני יכול להראות להם, אבל בחרתי ארבעה. הראשון זה החזקת הכדור, שבכל המשחקים החזקנו בלמעלה מ-60% מהזמן בכדור. פרמטר נוסף זה הקרנות, היו לנו 35 קרנות בשלושה משחקים ולכל היריבות יחד 12. בבעיטות לשער היו לנו 76 בשלושה משחקים, כל היריבות יחד 17. הפרמטר החשוב ביותר זה ה-xG, היה לנו xG של 10 שערים מול יאבור, והיינו יכולים לספוג פחות משני שערים. מה שאני בא להראות זה שהיינו צריכים לכבוש שישה שערים ולספוג פחות ממה שספגנו. עכשיו אתם יכולים להגיד לי שאלו רק מספרים וסטיסטיקות ואתם צודקים, אבל המספר הכי חשוב זה הטבלה. בטבלה אנחנו שניים ובמינוס שש נקודות”.

“אני מאמין שאם נמשיך במספרים האלה ונעשה התאמות קטנות, גם התוצאות יגיעו”, הוסיף המאמן, “עכשיו אני אדבר עליי. כמו שאתם יודעים, המדינה שלי מדממת, המשפחה שלי רחוקה, לא ראיתי אותה כמה חודשים, אבל אני לא אומר את זה בשביל רחמים. אני לא מסכן, אבל לכל מי שאומרים שהראש שלי לא פה – אני אהיה ברור. זה בדיוק ההיפך. אני לגמרי פה והראש שלי רק פה”.

ברק בכר (הפייסבוק הרשמי של הכוכב האדום)ברק בכר (הפייסבוק הרשמי של הכוכב האדום)

“אני מחויב להביא למועדון הצלחה, אני והצוות 24/7 סביב הקבוצה, אנחנו באים מוקדם בבוקר, עוזבים מאוחר, אנחנו מרוכזים במה שאנחנו צריכים לעשות כי אנחנו יודעים כמה המועדון חשוב לאוהדים, להנהלה ולהרבה אנשים. אני יודע שמדברים על זה שיש הרבה זרים פה, אבל אני יכול להגיד שקודם כל כולם טובים מאוד, ודבר שני הם מאוד טובים, מחויבים ויש להם אישיות טובה. גם המקומיים וגם הצעירים. יש לנו סגל גדול ואיכותי, חדר הלבשה טוב מאוד וגם אנרגיה ואווירה טובה בקבוצה. אם אומרים לכם משהו אחר – זה שקר”.

“דבר אחרון, כולנו יחד עכשיו, אוהדים, שחקנים, הנהלה וצוות אימון. אני מבטיח לכם שלכוכב האדום יש עתיד גדול. אם נמשיך לשחק ככה הסטטיסטיקה שלנו תתיישר. הנהלת המועדון? אני אף פעם לא מפחד כי אני מאמין בעצמי. לא אדבר על מה שדיברתי עם ההנהלה, כמובן שהם רצו לשמוע מה אני חושב על הקבוצה והתוצאות, ברור שהם רצו תשובות, והם קיבלו תשובות”.

ברק בכר (רויטרס)ברק בכר (רויטרס)

“אני מרגיש תמיכה מלאה מההנהלה, אמרתי להם ששיחקנו טוב, קבוצות מגיעות מולנו וכובשות מחצי מצב, זה זמן שבו הדברים הולכים קצת קשה, אבל אם נמשיך ככה התוצאות יגיעו. אני לא מוותר בקלות, אני מאמין מאוד במועדון ובקבוצה ובשחקנים, יש לנו שחקנים טובים, במשחק האחרון מצאנו את האיזון בין ההתקפה להגנה ואני בטוח שכולם יראו את זה במשחקים הקרובים”.

“כמובן שהמצב בישראל לא טוב, אבל זה יכול להיות ככה הרבה זמן, אני צריך להתרכז בקבוצה שלי כי זו הקריירה שלי, באתי לכאן להצליח ולהרים את המועדון הזה. כמו שאמרתי, התוצאות לא כמו שציפינו, אבל יש לנו קבוצה טובה ואני לגמרי מרוכז בה. כולם יראו קבוצה טובה יותר במשחקים הבאים, וגם תוצאות טובות יותר. יש משחק בשבת שחייבים לנצח, כרגע לא חושבים על לייפציג, אחרי שבת נתכונן אליה”.

ברק בכר (האינסטגרם שלך הכוכב האדום)ברק בכר (האינסטגרם שלך הכוכב האדום)

“אני מבין את האוהדים שרוצים תוצאות ושכולם יתנו 100%, השחקנים נותנים מעצמם, אי אפשר להתווכח עם התוצאות, האוהדים דיברו מליבם בכנות, שיחה של משהו כמו 40 דקות, נעשה את השינויים עבורם. כשכבשנו זה קרה כי הרגיע לנו לכבוש, במשחק האחרון איבדנו ריכוז בדקות האחרונות, אבל זה לא משנה, הם כבשו, לא היינו צריכים לספוג את זה, טעויות הן חלק מהמשחק, לא רוצה להאשים אף אחד, האשמה עליי ועל הצוות שלי”, סיכם בכר.

על מצבו של ז’אן פיליפ קראסו ושחקנים שלא מרוצים מהדקות שלהם הוסיף המאמן: “קראסו שיחק טוב וכבש, אבל יש לנו משחקים כל כמה ימים וצריכים לבחור את השחקנים הנכונים לכל משחק. לכל משחק יש סיפור אחר, אנחנו עושים שינויים כל הזמן. אני חושב על מה שנכון לכל משחק, יכול להיות ששחקן לא יהיה בסגל משחק אחד ובמשחק אחר הוא יפתח, זה משתנה כל הזמן”.

ברק בכר וז'אן פיליפ קראסו (הפייסבוק הרשמי של הכוכב האדום)ברק בכר וז'אן פיליפ קראסו (הפייסבוק הרשמי של הכוכב האדום)

על היריבות עם פרטיזן הוסיף המאמן: “כרגע יש עלינו לחץ גדול, ב-6-7 השנים האחרונות זה לא היה ככה, אבל פרטיזן ניצחה 11 פעמים ברציפות, זה משהו שלא קרה לפני כן, אנחנו מרוכזים ומבינים שצריכים לנצח בכל המשחקים בליגה, זה מה שעלינו לעשות. אלכנסדר קטאי? כרגע הוא עדיין לא לגמרי בכושר, אבל בהמשך הוא יעזור לנו יותר וישחק הרבה במשחקים הבאים. כולנו רוצים להשיב את הביטחון”.

“אנחנו יודעים שאנחנו קבוצה טובה ושאנחנו צריכים לזכות באליפות, אבל באליפות זוכים במאי, עכשיו צריכים להתרכז בלכבוש יותר, לספוג פחות ולשחק טוב יותר. יש הרבה זמן עד האליפות.

אסור לפספס
נגןמצאו שיטה לשבור את השיא במכונת כדורסל
מצאו שיטה לשבור את השיא במכונת כדורסל
נגןאתם קלטתם את התרגיל של מירן בוזגלו?
אתם קלטתם את התרגיל של מירן בוזגלו?
נגןכוכב הטיקטוק שהקפיץ את זלאטן למספרת
כוכב הטיקטוק שהקפיץ את זלאטן למספרת
נגןהחצוצרן של טוטנהאם מנגן על גג האצטדיון
החצוצרן של טוטנהאם מנגן על גג האצטדיון
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
נוער וילדים NEXT ONE
ספורט תיכוניים
ליגת ''יעז'' פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
הליגה הלאומית לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
יורו 2024
ליגת האומות
מוקדמות יורו 24
מונדיאליטו
יורו עד 21
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
/* LAST / NEXT ROUNDs */