יום ראשון, 16.06.2024 שעה 16:30
ליגה א' 23-24
 ליגה א צפון 
7115-6130הפועל רעננה1
5929-6130מ.ס. טירה2
5722-4230מכבי אתא ביאליק3
5632-6330מ.ס. קרית ים4
5627-4730הפועל ב.א.גרבייה5
3837-4630מכבי אחי נצרת6
3849-4930הפועל בני זלפה7
3653-4530מ.ס. צעירי כפר קנא8
3546-4331הפועל בועיינה9
3444-3330עירוני נשר10
3347-3330הפועל מגדל-העמק11
3354-3930צעירי אום אל פאחם12
3261-3931הפועל כפר-קנא13
2550-2230מכבי נוג'ידאת14
2450-3330מ.ס. צעירי טייבה15
1664-2430הפועל כאוכב16
 ליגה א דרום 
6333-5830הפועל כפר שלם1
5629-5530מ.ס. דימונה2
5524-4930עירוני מודיעין3
4826-4230שמשון תל אביב4
4623-3830מ.כ. ירמיהו חולון5
4428-2830א.ס. אשדוד6
4038-4230הפועל הרצליה7
4031-3030מכבי עירוני אשדוד8
3838-3030בית"ר נורדיה ירושלים9
3742-3130מכבי קרית מלאכי10
3537-3730מכבי יבנה11
3439-2530מכבי שעריים12
3144-2330שמשון כפר קאסם13
3153-2730הפועל לוד14
3047-3030הפועל מרמורק15
2945-3230הפועל בקעת הירדן16
לוח משחקים
  • מ.ס. טירה
  • 0 - 2
  • מ.ס. דימונה

רעננה בקריית ים, טירה מול כאוכב בלי סירוטקין

ליגה א': בצל אירוע הדריסה, הקבוצה תקווה למעידה של המוליכה במחוז הצפוני. בדרום: כפר שלם תארח את יבנה, כפר קאסם את הבקעה והרצליה את מרמורק

|
חיים סירוטקין (חגי מיכאלי)
חיים סירוטקין (חגי מיכאלי)

משחקי מחזור אמצע השבוע בליגה א' יחלו כבר היום (שני) כשארבע ממשחקי המחוז הצפוני יתקיימו. היום יתקיימו יתר המשחקים בשני המחוזות – הצפוני והדרומי. במוקד, המשחק המסקרן בין קריית ים שתארח בערב שלישי (19:00) את המוליכה הפועל רעננה. עוד בצפון: טירה מול כאוכב ובאקה אל גרבייה נגד צעירי אום אל פאחם. במחוז הדרומי, המוליכה הפועל כפר שלם תארח בביתה את מכבי יבנה. דימונה תארח את ירמיהו חולון ומודיעין תתמודד מול מכבי עירוני אשדוד.

ליגה א' צפון

מ.ס. קריית ים – הפועל רעננה (שלישי, 19:00, קריית ים)
אחד משני המשחקים הכי קשים שנותרו לאורחים העונה. אם תחלוף על פני החבורה של מאור סיסו, רעננה תצא למשחק מול באקה אל גרבייה בשישי, השני בחשיבותו מבחינתה, כשהיא יודעת שניצחון יבטיח לה העפלה לליגה הלאומית כמעט בוודאות. קריית ים שנמצאת במקום השלישי בטבלה, תנסה לחבל בתוכניות ולהשיג ניצחון שישאיר לה סיכוי לסיים את העונה במקום השני או השלישי על חשבון טירה, באקה ואתא ביאליק, שרודפות זו אחר זו. לידיעת קריים ים, רעננה ספגה העונה רק חמישה שערים בחוץ והפסידה פעם אחת בלבד.

הפועל כאוכב – מ.ס. טירה (שלישי, 15:00, אצטדיון כאוכב)
שתי הקבוצות מגיעות לאחר טלטלה. כאוכב וחנא פרהוד הובסו 6:0 על ידי רעננה, בעוד טירה איבדה את חיים סירוטקין, החשוד כי דרס מפגינים בתל אביב. בטירה חוששים כי האירוע יפגע מנטלית בשחקנים, שכן לא ברור מי יאמן אותה עד תום העונה ובמהלך הפלייאוף העליון, אם תשמור על מקומה בצמרת. בכאוכב ינסו להפתיע בניסיון להשיג לפחות נקודה, כל תוצאה אחרת רק תסבך את האחרונה בטבלה, לה יש 16 נקודות בלבד.

שחקני הפועל רעננה (אופיר מגדל)שחקני הפועל רעננה (אופיר מגדל)

יתר משחקי המחזור ה-26 בליגה: צעירי כפר כנא – הפועל בועיינה (שני, 12:00, כפר כנא), מכבי אחי נצרת – הפועל כפר כנא (שני, 14:00, עילוט נצרת), הפועל באקה אל גרבייה – צעירי אום אל פאחם (שני, 15:00, באקה אל גרבייה), מכבי נוג'ידאת – הפועל בני זלפה (שני, 15:30, בועיינה נוג'ידאת מזרחי חדש), הפועל מגדל העמק – צעירי טייבה (שלישי, 15:00, מגדל העמק), עירוני נשר – מכבי אתא ביאליק (שלישי, 18:00, נשר).

ליגה א' דרום

הפועל כפר שלם – מכבי יבנה (שלישי, 19:05, ספורטק דרום בת"א)
נועם שוהם וקבוצתו קרובים להגשים את חלומם – העפלה לליגה הלאומית – ומבינים היטב את חשיבות המשחק. אם יבנה תפתיע, זה יהיה הישג אדיר מבחינתה כי אין לה הרבה על מה לשחק, אולי איכשהו להתברג בפלייאוף העליון. רבים משחקני יבנה לא ימשיכו בעונה הבאה, לפחות על פי ההגיון הבריא.

שמשון כפר קאסם – הפועל בקעת הירדן (שלישי, 20:30, כפר קאסם)
משחק תחתית חם שיכול לקבוע, אולי סופית, מי תרד לליגה ב' העונה ומי תישאר במקום ה-15 ותילחם על מקומה במשחק הפלייאוף התחתון מול אחת מנציגות ליגה ב'. בשישי האחרון כפר קאסם קברה עוד יותר את מרמורק במקום האחרון, בזכות צמד של קרלוס טיזיאנו צ'קאנה, הבן. בקעת הירדן ניצחה אף היא, 2:3, את קריית מלאכי, והתרחקה לכדי שש נקודות מהמקום האחרון. הפער בין כפר קאסם לבקעה עומד על שלוש נקודות בלבד. ניצחון של הבקעה והפסד של מרמורק להרצליה, ואפשר לומר כמעט בוודאות שמרמורק תרד ליגה וזה גם יסבך את התחתית. אם כפר קאסם תנצח, ייתכן ותברח סופית ממאבקי התחתית.

יתר משחקי המחזור ה-26 בליגה: מכבי עירוני אשדוד – עירוני מודיעין (שלישי, 14:00, הסינתטיקו באשדוד), הפועל הרצליה – הפועל מרמורק (שלישי, 14:30, אצטדיון ר"ג), מכבי שעריים – בית"ר נורדיה ירושלים (שלישי, 15:00, שעריים רחובות), הפועל לוד – א.ס. אשדוד (שלישי, 19:00, טוטו לוד), מכבי קריית מלאכי – שמשון פזטל תל אביב (שלישי, 19:00, קריית מלאכי), מ.ס. דימונה – מ.כ. ירמיהו חולון (שלישי, 19:10, דימונה).

אסור לפספס
נגןבצילו של מסי: החיים ה"קשים" של סאורס
בצילו של מסי: החיים ה"קשים" של סוארס
נגןמחזירים לו: זידאן אוכל את תרגיל הסיבוב
סוף סוף: מישהו עשה לזידאן תרגיל "זידאן"
נגןנשבר שיא חדש! לאופניים הגבוהים בעולם
נשבר שיא מטורף! האופניים הגבוהים בעולם
נגןאנדריק מול לאמין ימאל: מי מקפיץ יותר טוב
אנדריק מול לאמין ימאל: מי מקפיץ יותר טוב
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
נוער וילדים NEXT ONE
ספורט תיכוניים
ליגת ''יעז'' פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
הליגה הלאומית לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
יורו 2024
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
ליגת האומות
מוקדמות יורו 24
מונדיאליטו
יורו עד 21
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
/* LAST / NEXT ROUNDs */