יום שישי, 27.05.2022 שעה 15:58

נורמה וסיריל קאופמן אלופי ישראל בגולף זוגות

אליפות הזוגות שנערכה בקיסריה וגעש לראשונה בהיסטוריה, הוכרעה במשחק פלייאוף מרתק. כ-30 זוגות העפילו לטורניר הגמר. אבי דגן: "הייתה תחרות נהדרת"

|
נורמה קאופמן (באדיבות איגוד הגולף)
נורמה קאופמן (באדיבות איגוד הגולף)

אליפות הזוגות של ישראל בגולף ע"ש אורי אילון ז"ל, אשר נערכה בפעם הראשונה בהיסטוריה, הסתיימה בצורה דרמטית כאשר נורמה וסיריל קאופמן גברו על אסף כהן ותמיר גילת בפלייאוף.

לאחר ששוחקו משחקי המוקדמות, העפילו לשלב הגמר 30 זוגות אשר השתתפו ביום הראשון לתחרות, בסופו דורגו במקום הראשון הזוג יעקובי, כאשר מאחוריהם דורגו הזוג בלומנברג וקנייץ.

המשחקים היו צמודים והאליפות נמשכה יום נוסף, בסיומו נרשמה תוצאת תיקו במשחק הגמר בין הזוג קאופמן לאסף כהן ותמיר גילת. במקרה שכזה, מוכרעת התחרות במשחק פלייאוף, אולם כהן שיחק את הפלייאוף לבדו ללא גילת שנאלץ לוותר מסיבות אישיות. בפלייאוף היתה זו נורמה קאופמן שהפגינה יכולת מצוינת והעניקה למעשה את הניצחון לזוג קאופמן, שהוכתרו כאלופים.

מ״מ יו״ר איגוד הגולף, אבי דגן, היה שבע רצון: ״היתה תחרות נהדרת, ספורטיבית מאוד. החלטנו לקרוא לה על שמו של אורי איילון ז״ל שהלך לעולמו לפני מספר ימים"

דגן שיבח את הזוגות שהשתתפו במשחק הגמר: "אני מברך את אסף כהן על הרוח הספורטיבית שגילה כשעלה לשחק בפלייאוף לבדו, ומברך את הזוג קאופמן על זכייתם באליפות הזוגות הראשונה בהיסטוריה של ישראל״

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב