יום שישי, 27.05.2022 שעה 15:11

מחר: קורזיץ וג'רבי באירוע למען סרטן השד

אלופות העולם ייטלו חלק מחר באירוע של הוועד האולימפי ועמותת רוש למען המתמודדות עם המחלה. דניאל פרנקל, סרגיי ריכטר ואחרים יהיו בגעש

|
ג´רבי. מטרה נעלה (יניב גונן)
ג´רבי. מטרה נעלה (יניב גונן)

שתי אלופות עולם, כל אחת בתחומה, הגולשת לי קורזיץ' והג'ודאית ירדן ג'רבי, כלת פרס ישראל לספורט, האתלטית אסתר רוט שחמורוב ועוד ספורטאים מהפנתיאון האולימפי הישראלי יפגשו מחר (שני) ב-9:30 במגרש הגולף בגעש למפגן תמיכה בנשים המתמודדות עם סרטן השד, ב"בוקר של גולף".

האירוע השנתי פרי שיתוף הפעולה של הוועד האולימפי וחברת התרופות רוש ישראל. ספורטאים נוספים שייקחו חלק באירוע: הג'ודאיות, חברות נבחרת ישראל רוני שוורץ, גיל כהן וקאמילה מינקאווה, הקופצת לגובה, דניאל פרנקל המחלימה מפציעה קשה בברכה, לוחמת הטאקוונדו, בת אל גטרר, אלופת אירופה ב-2010, הגולש נמרוד משיח והקלע סרגיי ריכטר, אלוף אירופה לשנת 2013, שייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בלונדון.

ההתמודדות של ספורטאים כמו גם ההתמודדות של חולים, דורשת מאמץ, התמדה, כוחות נפש וכוח רצון, והחיבור ביניהם יאפשר לספורטאים ולחולים כלים להתמודדות עם קשיים ואתגרים, תוך שימת דגש מיוחד על הקשר שבין הגוף והנפש.

במסגרת השת"פ בין הוועד האולימפי וחברת רוש ישראל מתוכננים מפגשים אתגריים וחווייתיים נוספים למען חולים ומחלימים שיתקיימו ברצף עד למשחקים האולימפיים בריו 2016.

לי קורזיץ. גם היא תיטול חלק (יוסי ציפקיס)
לי קורזיץ. גם היא תיטול חלק (יוסי ציפקיס)
 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב