יום ראשון, 22.05.2022 שעה 07:27

שמרו על התואר: ליבמן וכהן אלופי ישראל בגולף

הגולפאית, שמשחקת במכללה בארה"ב, הקדימה יריבות מאיטליה וגרמניה בדרך להישג המרשים. אלוף השנה שעברה ניצח בחבטה האחרונה אחרי דרמה מרתקת

|
הדס ליבמן ואסף כהן (נמרוד גליקמן)
הדס ליבמן ואסף כהן (נמרוד גליקמן)

120 גולפאים, בהם 20 שהגיעו מחו"ל, סיימו היום (חמישי) את אליפות ישראל בגולף שנערכה בקיסריה. הגולף הישראלי, שקיבל דחיפה גדולה מאז ההכרזה של הועד האולימפי הבינלאומי על הענף כספורט אולימפי, זכה לארח גולפאים מארה"ב, גרמניה, צרפת, איטליה, רוסיה ובלגיה.

בין הנשים זכתה הדס ליבמן, ששמרה על תוארה כאלופת ישראל לאחר שניצחה בתוצאה של 218 והקדימה ב-6 חבטות את הזוכה במקום השני, קתרינה שולץ מגרמניה (בתוצאה של 224) ואת הזוכה במקום השלישי פארינה לודוביצ'ה מאיטליה (231).

דרמה גדולה התחוללה בתחרות הגברים כאשר האלוף מהשנה שעברה, אסף כהן, פיגר בתום היום השני בשתי חבטות אחרי יאיר תאלר הצעיר, שזכה לא מכבר בתואר אלוף ישראל לנוער.

גם לאורך היום הוביל תאלר, ורק בגומה האחרונה הצליח כהן לעבור את יריבו ולשמור על תוארו. כהן סיים את התחרות בתוצאה של 225, ותאלר עם 226. במקום השלישי זכה דולב גואטה עם 240.

הדס ליבמן אמרה בסיום: "היתה תחרות טובה. אני תמיד נהנית להגיע לארץ ולשחק. המטרה שלי היא להשתפר עוד ועוד, לשם כך אני משחקת ולומדת בקולג' רחוק מהבית והמשפחה. אני חוזרת עכשיו לסיום העונה בקולג', ותמיד כיף ומחמיא לחזור עם תואר אלופת ישראל".

אסף כהן: "לפני הכל, לראות שלאליפות ישראל הגיעו גולפאים מחו"ל ובכמות כזו, מראה שהגולף שלנו מתחיל לאט לקבל הכרה באירופה. היתה תחרות מרתקת, מותחת וטובה. יאיר תאלר שיחק מצוין, ואני מאוד שמח שהצלחתי לחולל את המהפך בסיום".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב