יום שבת, 27.11.2021 שעה 05:25

בגלל בעיות בשכר: קימי רייקונן יעבור לפרארי

הנהג של לוטוס יעבור קבוצה לאחר ששכרו לא שולם לאורך שנה שלמה: "מאוד מצער אותי", על השילוב הצפוי עם אלונסו: "נסתדר, אנחנו מספיק מבוגרים"

2 תגובות |
קימי רייקונן. חוזר לפרארי (רויטרס)
קימי רייקונן. חוזר לפרארי (רויטרס)

נהג המרוצים הפיני, קימי רייקונן, יתחרה בשנה הבאה יחד עם קבוצת פרארי בפורמולה 1 לאחר שבשנים האחרונות התחרה עבור קבוצת לוטוס. על פי טענתו, הסיבה לכך היא בעיות במתן השכר.

"עדיין לא קיבלתי מלוטוס את המשכורת שלי", מציין רייקונן. "אני אוהב לנהוג, זו הסיבה היחידה שאני עדיין כאן". מקבוצת לוטוס סירבו להגיב לדברים.

רייקונן כבר זכה בעבר באליפות הסבב בפורומולה 1 כשנהג עבור פרארי בשנת 2007. הנהג החליט להמשיך להתחרות עבור לוטוס בעונה הזו למרות שטרם קיבל את שכרו, ורק בשנה הבאה לעבור לפרארי.

"זה מצער אותי מאוד, אבל אני רוצה לעזור לקבוצה ואני רוצה לנצח". לפני שהחליט לעבור לפרארי, החלטה שקיבל בשבוע שעבר, פנה רייקונן ללוטוס וביקש לדעת אם הם יצליחו לעמוד בדרישותיו בשנה הבאה מבחינה טכנית ופיננסית.

הנהג בן ה-33 לא קיבל אף משכורת לאורך כל השנה האחרונה. בנוסף לשכרו הבסיסי, העומד על 8 מיליון יורו, רייקונן זכאי למענק נוסף של 50,000 יורו.

יש הטוענים כי בפרארי צפויים להיות לו חיכוכים עם פרננדו אלונסו, אך רייקונן חושב אחרת: "אני לא רואה שום סיבה לכך ששיתוף הפעולה לא יעבוד. אנחנו מספיק מבוגרים כדי לדעת מה אנחנו עושים ומדובר פה בעבודת צוות".

רייקונן (רויטרס)
רייקונן: "אני ואלונסו מספיק מבוגרים, מדובר בעבודת צוות" (רויטרס)
 

אסור לפספס
נגן מה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגן זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגן שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגן קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30