יום שני, 08.08.2022 שעה 17:38

מדליית ארד ליוגב דגן באליפות אירופה U15 בשחייה

אחרי שעשה היסטוריה בשחייה אומנותית והיה לגבר הראשון שהשתתף בתרגיל הקבוצתי באליפות אירופה, זכה בארד בתרגיל הסולו. לרמן סיימה תשיעית בגמר

|
יוגב עם המדליה  (באדיבות איגוד השחייה)
יוגב עם המדליה (באדיבות איגוד השחייה)

השחיין האמנותי הישראלי יוגב דגן זכה היום (ראשון) במדליית הארד באליפות אירופה U15 בשחייה אמנותית, הנערכת בצרפת. דגן, שכבר בשנה שעברה עשה היסטוריה כגבר הראשון אי פעם שמשתתף בתרגיל קבוצתי באליפות אירופה, התקדם השנה עוד צעד והפך לגבר הישראלי הראשון על הפודיום באליפות היבשתית.

יוגב זכה לציון של 74.6667 נקודות על תרגיל הסולו החופשי שלו והקדים בקרב על המדליה את השחיין הספרדי אגווילאר סאנצ'ס, כשבזהב זכה לוקה ואליסיוני הצרפתי ובכסף פיליפו פלאטי האיטלקי (בסך הכל השתתפו בתרגיל לנערים 4 שחיינים). בתרגיל המקביל לנערות, סיימה אלכסנדרה לרמן הישראלית במקום השישי את התרגיל החופשי עם ציון של 76.7 נקודות בגמר, וסיימה תשיעית בשקלול תרגילי החובה.

בתרגיל הקומבו החופשי סיימה הנבחרת במקום הרביעי עם ציון של 77.6333 נקודות, כאשר ללרמן ודגן חברו לתרגיל מריה דיאצ'נקו, נטע פרנקל, איה מזור, נועה מזרחי, שאיה שר שלום נחמד, מישל סטרוז', נוגה לוי וסופיה אקוטין. בתרגיל הקבוצתי החופשי סיימה ישראל במקום השישי עם ציון של 76.8333 נקודות. את הנבחרת מובילות המאמנות ולריה אפריילבה, סשה קונין ואתי לוי. השופטות שמייצגות את ישראל בתחרות הן סבטלנה קרופקין וז'אנה לדנב.

נבחרת ישראל (באדיבות איגוד השחייה)נבחרת ישראל (באדיבות איגוד השחייה)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו