יום ראשון, 14.08.2022 שעה 00:36

לונה: מרגישה מדהים, התוכנית שלי עבדה טוב

המרתוניסטית התרגשה מהזכייה בארד. נחום: "היא בטופ העולמי, מהטובות בעולם, ועכשיו זו עובדה", חילי טרופר: "הוכחה שנחישות והתמדה מביאים לתוצאות"

|
לונה צ'מטאי סלפטר (רויטרס)
לונה צ'מטאי סלפטר (רויטרס)

במשך שנים לונה סלפטר הייתה בטופ העולמי, אבל לא הצליחה להוכיח זאת במשחקים האולימפיים או באליפויות העולם - עד היום (שני). הפעם, לונה סלפטר עשתה זאת בענק לאחר שזכתה במדליית הארד באליפות העולם באתלטיקה באורגון שארצות הברית. זו המדליה הראשונה של סלפטר באליפויות העולם והרביעית של ישראל בסך הכל לאורך ההיסטוריה.

לונה סלפטר סיכמה לאחר ההישג: “אני מרגישה מדהים, אני גאה לייצג את ישראל וגאה במדליה הזאת. התוכנית שלי עבדה טוב לכל אורך הדרך. רציתי לעשות את זה, זה לא היה קל ואני שמחה על ההישג”.

התגובה של לונה לזכייה במדליה העולמית

שר התרבות והספורט חילי טרופר בירך על ההישג: “ברכות ללונה סלפטר שמביאה מדליה היסטורית למדינת ישראל. לונה, את ההוכחה שנחישות והתמדה מביאים לתוצאות מדהימות. גאים בך על ההישג האדיר”.

עמי ברן יו”ר איגוד האתלטיקה ציין: “כל כך מרגש, אין לי מילים לתאר את התחושה. הלב לא מפסיק לפעום במהירות. אני מתרגש עד דמעות. כל הכבוד ללונה על ההישג המדהים הזה”.

רוגל נחום, שליווה אותה בארצות הברית מטעם איגוד האתלטיקה, אמר: “יש אצלנו התרגשות גדולה וגם אצל לונה, בעיקר לאור הציפיות בשנים האחרונות של כולם מלונה ואחרי שהיא לא הצליחה לסיים טוב את הריצות שלה באולימפיאדת ריו, באליפות העולם בדוחא ובאולימפיאדת טוקיו, שם היא לא הצליחה להגיע לפודיום. הפעם היא הצליחה לעמוד בלחצים בתחרות הגדולה ביותר אחרי המשחקים האולימפיים האחרונים. לונה ראויה למדליית הארד הזאת, אחרי ריצה טובה וחכמה עם חלוקת נכונה של קצב הריצה. היא עשתה הכל נכון. חשוב ומשמעותי שספורטאי יידע לקום אחרי שהוא נופל. לונה סלפטר הייתה מועמדת למדליה אולימפית לפני אולימפיאדת טוקיו 2020 ותהיה מועמדת למדליה אולימפית גם בפאריס 2024, אנחנו לא מסתירים זאת. היא בטופ העולמי, מהטובות בעולם, ועכשיו זו עובדה”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו