יום שני, 08.08.2022 שעה 16:39

ברוריה ביגמן הקימה חברה לייצוג ספורטאים

דוברת הוועד האולימפי לשעבר נשארת בעולם הספורט, כאשר הודיעה על הקמת 'The TEAM', חברה שתייצג ספורטאים, מאמנים, ארועי ספורט וארגוני ספורט

|
ברוריה ביגמן (באדיבות הוועד האולימפי בישראל) (מערכת ONE)
ברוריה ביגמן (באדיבות הוועד האולימפי בישראל) (מערכת ONE)

הג’וב הבא של דוברת הוועד האולימפי לשעבר, ברוריה ביגמן, יעסוק גם כן בספורט. היום (שני) הודיעה על הקמת חברה שתייצג ספורטאים ואיגודים ותחבר בין מותגים וחברות עסקיות לעולם הספורט.
 
ביגמן הודיעה על הקמת The TEAM, חברה שתייצג ספורטאים, מאמנים, ארועי ספורט וארגוני ספורט ותיתן שירותים כמו מיתוג, גיוס וניהול חסויות שרותי פירסום, דוברות ויחסי ציבור, מדיה דיגיטלית ומעטפת טכנולוגית הכוללת שיווק דיגיטלי וייעוץ פיננסי ומשפטי.
 
החברה כבר חתמה על כמה הסכמים למתן שרותים ביניהם: אגודת מכבי תל אביב לענפי ספורט, קבוצת הכדורסל של מכבי עירוני רמת גן, איגוד השייט ואיגוד הסמבו. ברוריה ביגמן, דוברת הוועד הוועד האולימפי בישראל לשעבר, תשמש כמנכ”לית החברה. מאחורי החברה עומדים אנשי העסקים רון קפלן, גלית אמיגה סער וקובי חדד. 

ברוריה ביגמן מסרה: “מדובר במיזם ראשון מסוגו בישראל המחבר בין העולם העסקי לעולם הספורט. הקמנו את THE TEAM על בסיס ההבנה כי החיבור בין מותגים וחברות עסקיות לעולם הספורט, מייצר ערך לשני הצדדים והחזון הוא להיות הבית העסקי של הספורט בישראל. הניסיון רב השנים של הצוות כל אחד בתחומו, מאפשר יצירת חיבורים מדויקים בין ארגונים, חברות מסחריות ואנשי עסקים, לספורטאים, לאיגודי ספורט ומאמנים מובילים בספורט בישראל”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו