יום ראשון, 14.08.2022 שעה 01:09

בית ספיבק אירח: ליגת מועדוני ספורט בענף הבוצ'ה

שלב המוקדמות יצא לדרך: ליגת הבוצ'ה המופעלת ע"י התאחדות הספורט לבי"ס ושותפותיה, מיועדת לתלמידים ותלמידות בגילאי 13-21 בעלי מוגבלות פיזית קשה

|
שלב המוקדמות יצא לדרך (התאחדות הספורט לבתי הספר)
שלב המוקדמות יצא לדרך (התאחדות הספורט לבתי הספר)

ליגת מועדוני ספורט בית ספריים בענף הבוצ'ה יצאה לדרך. התאחדות הספורט לבתי הספר בשיתוף משרד החינוך, משרד התרבות והספורט, הפיקוח על החינוך הגופני וההתאחדות הישראלית לספורט נכים, מפעילה את ליגת הבוצ'ה המיועדת לתלמידים ותלמידות בגילאי 13-21 בעלי מוגבלות פיזית קשה, אשר לומדים בבתי ספר לחינוך מיוחד.

האליפות ופעילות הבוצ'ה כמו גם פעילויות אחרות במסגרת מועדוני הספורט הבית ספריים פראלימפיים, מאפשרת לתלמידים ותלמידות עם מוגבלות פיזית קשה מאוד להתחרות באופן מקצועי וספורטיבי.
בשנה"ל הנוכחית, תשפ"ב, ישנם 11 מועדוני ספורט בית ספרים בענף הבוצ'ה ומתוכם השתתפו בתחרות המוקדמות 8 בתי ספר. התחרות התקיימה בבית ספיבק רמת גן לעיני צופים ואורחים רבים, באווירה ספורטיבית ורשמה מתח רב עד הסיום ועד לטקס הסיום המרשים והמכובד שחתם יום מרגש.

ויש לנו מנצחים (התאחדות הספורט לבתי הספר)ויש לנו מנצחים (התאחדות הספורט לבתי הספר)

ניסים סספורטס, מנכ"ל ההתאחדות הישראלית לספורט נכים, שיבח את שיתוף הפעולה של ההתאחדויות זו של בתי הספר וזו של ספורט הנכים, יחד עם משרד החינוך וסיפר על הדרך שעברה ליגת הבוצ'ה מאז הקמתה הצנועה ועד היום. "הצורך שלנו להשתלב בתוך המועדונים הבית ספריים הוא חשוב ואני מברך על כך" הוסיף סספורטס.

"אנחנו מתייחסים לספורטאים ולספורטאיות הפראלימפיים לכל דבר ועניין, הם קודם כל ולפני הכל ספורטאים וכך צריכה להיות ההתייחסות המקצועית והספורטיבית". אני מקווה ששיתוף הפעולה הזה יוליד עוד פעילויות ועוד ענפים אל תוך המועדונים הבית ספריים”. סיים מנכ"ל התאחדות ספורט הנכים.

מעמד מרגש (התאחדות הספורט לבתי ספר)מעמד מרגש (התאחדות הספורט לבתי ספר)

המשתתפים/ות? הם כבר מחכים ליום התחרויות הבא. תהילה, ספורטאית מבית הספר יובלים מעפולה סיפרה בהתרגשות על החוויה הספורטיבית שחוותה, את ההנאה והמתח ובעיקר את הציפייה לתוצאות ולהמשך." אני אוהבת לבוא ולהתחרות, מתרגשת מאוד זו הפעם הראשונה שלי בתחרות כזו, מחכה לגמר..." סיימה תהילה וחתמה בכך יום מרגש.

דרוג הקבוצות במשחקי המוקדמות ליגת בוצ'ה - זורקים

1. יובלים - עפולה

2. אילנות - ירושלים

3. הרצפלד - חולון

4. אפאק - תל שבע

5. דקלים - באר שבע

5. צעד קדימה - ראשל"צ

7. אגם - רעננה

8. אופקים - חיפה

דרוג הקבוצות במשחקי המוקדמות ליגת בוצ'ה - רמפה

1. ונצואלה - תל אביב

2. אילנות - ירושלים

3. ונצואלה - תל אביב

4. דקלים - באר שבעד להתחרות באופן מקצועי וספורטיבי.

 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו