יום ראשון, 14.08.2022 שעה 00:07

מכבי תל אביב מחפשת כלכלן חדש דרך לינקדין

מתאימים את עצמם לעולם החדש: הצהובים פרסמו ברשת החברתית למשרות כי הם מחפשים כלכלן. הדרישות - ניסיון של כ-3 שנים, רקע מחברה בינ"ל/ציבורית ועוד

|
שחקני מכבי תל אביב חוגגים (האתר הרשמי של מכבי ת
שחקני מכבי תל אביב חוגגים (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

מכבי תל אביב פרסמה היום (רביעי) ברשת לינקדין שהיא מחפשת כלכלן חדש, מה שמספק הצצה קלה לאיך הצהובים מנסים לגייס עובדים חדשים ופנו לרשת החברתית שממנה מגייסים עובדים רבים לחברות גדולות. יש לציין שלינקדין היא זירה בינלאומית שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות. אנשים רבים שמחפשים עבודה נמצאים שם, במיוחד עובדים עם רקע בינלאומי. 

בתיאור התפקיד המבוקש נכתב כי על הכלכלן אשר מגיש בקשה לראיון עבודה, באם יתקבל, יצטרך לעסוק ב”ריכוז תהליכי בקרה בחברה, מעקב אחר יישום החלטות, ליווי וסיוע בניתוחים כלכליים, סיוע לסמנכ"ל הכספים בבניית התקציב, בקרה תקציבית שוטפת, תמחור, בדיקות כדאיות”. 

תחת תיאור התפקיד נכתב כי עליו יהיה לטפל ב“בניית תקציב החברות השונות בקבוצה, בקרה תקציבית שוטפת. ניתוחי רווחיות ויעילות בדגש על מתן תובנות עסקיות. אחריות על ניתוחים תמחיריים ומתן המלצות. ניתוחי נתוני מכירות, הנחות והחזרות בפילוחים שונים והסקת תובנות מהנתונים כולל בקרה תקציבית שוטפת. בקרת מלאים. ניתוח מבצעי מכירות-שיווק, תוך המלצות להשקעת המשאבים בהתאם למסקנות. אחריות על ביצוע בדיקות כדאיות מקיפות לפרויקטים ולמוצרים חדשים ולתהליכים פוטנציאליים ומתן המלצות להנהלת החברה. בניית כלים, שיטות ומדדים מעצבים לתהליכי בקרה חדשים לתחומי התפעול המכירות והשיווק. ביצוע משימות שונות עפ"י צרכי סמנכ"ל הכספים”.

שחקני מכבי תל אביב (ראובן שוורץ)שחקני מכבי תל אביב (ראובן שוורץ)

בדרישות התפקיד נכתב כי: “ניסיון של כ-3 שנים, רקע מחברה בינ"ל/ציבורית, רקע בריטייל, ניסיון בניתוחים כלכליים, ניסיון בהכנת מצגות, עבודה עם תוכנת פריורטי, ניסיון עם כלי BI - יתרון”.

מדי זהבי החדשים: הסט החדש של מכבי ת"א
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו