יום ראשון, 14.08.2022 שעה 01:26

הפועל ת"א חתמה על הסכם חסות עם ויגן פרנדלי

אחרי 11 שנה: תוחלף החסות הראשית של האדומים בעסקה בשווי של כמיליון ש"ח. רמי כהן: "הסיפור של שתי העמותות האלו דומה - בשני המקרים הן קמו מאהבה"

|
שחקני הפועל תל אביב (איציק בלניצקי)
שחקני הפועל תל אביב (איציק בלניצקי)

מהפכה בהפועל ת"א ובענף הכדורסל הישראלי: לאחר 11 שנה, תוחלף החסות הראשית של הקבוצה, שתיקרא מעתה: 'הפועל ויגן פרנדלי תל אביב'. הסכם החסות החדש, שנחתם בין הפועל ת"א ועמותת ויגן פרנדלי, הוא חיבור ראשון מסוגו בישראל בין שתי עמותות.

שווי העסקה ובעלות החסות הראשית אשר נחתמה בין קבוצת הכדורסל הפועל ת"א ועמותת ויגן פרנדלי היא של כמיליון שקלים. יחד, צפויות העמותות לערוך מגוון רחב של פעילויות, ועל מדי השחקנים יתנוסס לוגו 'ויגן פרנדלי'. לאורך העונה מסרים בנושאי איכות סביבה וטבעונות יתנוססו על מדי הקבוצה, הפרקט, המסכים, במזנון האולם ובאירועים הקבוצה השונים.

מליון השקלים שיוענקו להפועל ת"א נאספו במסגרת תרומותיהם של אלפי חברי 'ויגן אקטיב', הזרוע האקטיביסטית של ויגן פרנדלי. עמרי פז, מנכ"ל ומייסד 'ויגן פרנדלי', אמר: "החיבור בין ויגן פרנדלי והפועל תל אביב הוא טבעי ומתבקש, כאשר גם אנחנו וגם הקבוצה פועלים תמיד כדי לקטוף את ההישג הגדול הבא, לפרוץ גבולות ולהפוך את הבלתי אפשרי – לאפשרי. ויגן פרנדלי גאה על שיתוף הפעולה, שיעלה את המודעות לאורח חיים טבעוני וצמצום תזונה מן החי לכל בית בישראל, כדי שיחד, נוכל ליצור פה עתיד טוב יותר. צריכת מזון מן החי מביאה לפגיעה קשה באקלים, ואנחנו מאמינים שתודעה ציבורית גבוהה לנושא תוכל להביא שינוי".

רמי כהן, יו"ר הפועל תל אביב, הוסיף: "הסיפור של ויגן פרנדלי דומה לסיפורה של הפועל תל אביב. בשני המקרים, מדובר בעמותות שקמו מאהבה, ופועלות כל העת כדי להגיע להישגים חדשים. הפועל תל אביב שמחה ומברכת על שיתוף הפעולה החשוב הזה, שמבקש להביא עתיד טוב יותר לכולנו".

רמי כהן (חגי מיכאלי)רמי כהן (חגי מיכאלי)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו