יום שני, 08.08.2022 שעה 15:58

בית הלחמי, גודס וקטש מועמדים לאימון הנבחרת

מאמן אילת שזכה עם העתודה ב-2 אליפויות אירופה המועמד המוביל, אך גם מאמן ראשל"צ והמאמן הנוכחי של הנבחרת נמצאים במרוץ. ההכרעה: בשבועות הקרובים

|
גיא גודס, עודד קטש ואריאל בית הלחמי (חגי מיכאלי, אורן בן חקון ונעם מורנו)
גיא גודס, עודד קטש ואריאל בית הלחמי (חגי מיכאלי, אורן בן חקון ונעם מורנו)

נבחרת ישראל, שהוגרלה היום (שלישי) במוקדמות המונדובאסקט 2023, צריכה עדיין למנות מאמן לקראת הקמפיין. עודד קטש מסיים באופן רשמי את התפקיד שלו באוקטובר, חודש לפני תחילת הבית המוקדם, אליו הוגרלה הנבחרת עם גרמניה, פולין ואסטוניה.

כזכור, בין קטש לאיגוד הכדורסל היו מחלוקות כספיות, כאשר האיגוד אף זימן את המאמן לשימוע.  בסופו של גבר נפתרו המחלוקות לאחר התערבותו של שמעון מזרחי וגורמים נוספים.

יו"ר הוועדה המקצועית באיגוד הכדורסל, עמוס פרישמן (חגי מיכאלי)יו"ר הוועדה המקצועית באיגוד הכדורסל, עמוס פרישמן (חגי מיכאלי)

המועמדים להחליפו הם אריאל בית הלחמי, מאמן הפועל אילת שזוכה לקרדיט בשל הצלחתו נבחרת העתודה, אותה הוביל לזכייה שתי אליפויות אירופה ברציפות. בית הלחמי למעשה הוא המועמד המוביל, אך יחד איתו ברשימה נמצאים גם גיא גודס מאמן מכבי ראשון לציון וקטש עצמו. בשבועות הקרובים אמורים אנשי האיגוד להתכנס ולבחור במאמן, כאשר יש גורמים שהיו רוצים לראות את גודס ואף כאלה שסבורים שקטש צריך להמשיך.

צפו: מסיבת עיתונאים מכבי ת"א סל
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו