יום שני, 08.08.2022 שעה 16:33

אירוע הוקרה נערך לכבודו של שלמה "מומו" לוצקי

מנהלה המיתולוגי של נבחרת ישראל בכדורסל, שכיהן בתפקיד במשך 22 שנה, זכה לכבוד בפ"ת. במסגרת האירוע התקיים טורניר סטריטבול והגיעו מיטב אנשי הענף

|
מומו לוצקי מקבל צלחת הוקרה מראש עיריית פ
מומו לוצקי מקבל צלחת הוקרה מראש עיריית פ"ת רמי גרינברג (דויד ששון/אלטרנטיבה 1)

עיריית פתח תקווה ערכה בחמישי האחרון אירוע הוקרה מרגש ומיוחד למומו לוצקי, מנהלה המיתולוגי של נבחרת ישראל בכדורסל במשך 22 שנה וכדורסלן העבר של מכבי פ"ת ונבחרת ישראל, על תרומתו הרבה לכדורסל הישראלי ועל פועלו לקידום הספורט בפתח תקווה. לוצקי, הנחשב לאחת הדמויות המרכזיות של הכדורסל הישראלי ובפתח תקווה במשך שנים ארוכות, מחזיק עד היום בתואר מלך הסלים של מכבי פתח תקווה בכל הזמנים.

באירוע ההוקרה ללוצקי, שנערך במסגרת סטריטבול פתח תקווה בפארק יצחק אוחיון בעיר, נכחו ראש עיריית פ"ת רמי גרינברג ואנשי כדורסל רבים, אותם ליווה לוצקי למעלה משני עשורים בנבחרת ובניהם: טל ברודי, צביקה שרף, מולי קצורין, רני כהנא, מוטי דניאל (שהחליף את לוצקי בתפקיד מנהל נבחרת ישראל), אפיק ניסים, יניב גרין, חגי סגל דובר איגוד הכדורסל וכן בני משפחת לוצקי, חברים ואורחים נוספים. 

את האירוע פתח ראש העיר רמי גרינברג שהודה באופן אישי ללוצקי והעניק לו תשורה בשם העיר פתח תקווה, על תרומתו לספורט ובמיוחד לכדורסל בפתח תקווה ועל שגידל וטיפח דורות רבים של כדורסלנים וספורטאים בעיר. גם צביקה שרף, יניב גרין, עידן (בנו של מומו), וכמובן חתן השמחה נשאו דברים. במהלך הטקס הוקרן סרטון מרגש לכבודו של ללוצקי שהופק במיוחד לאירוע זה.

מומו לוצקי, משפחתו והמשתתפים בטקס (דויד ששון/אלטרנטיבה 1)מומו לוצקי, משפחתו והמשתתפים בטקס (דויד ששון/אלטרנטיבה 1)

חתן השמחה, שלמה “מומו” לוצקי, אמר באירוע: "כאחד שנולד וחי כל חייו בעיר פתח תקווה, אני מאוד נרגש מהמעמד המכובד הזה. כמורה ומחנך לשעבר, זכיתי להכיר ולגדל הרבה מבני ובנות העיר אשר כל כך יקרה לליבי. הוקרת התודה הזו של העיר, מחממת מאוד את ליבי".

ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, שיבח את לוצקי: "הוא דמות מרכזית בעולם הספורט הפתח תקוואי. אין שחקן או חובב כדורסל שאינו מכיר את המאמן מומו לוצקי ואינו רואה בו דמות מקצועית מעוררת השראה. תרומתו לענף הכדורסל בארץ בכלל ובעיר בפרט היא עצומה ורבת משמעות. אני שמח שיש לנו את ההזדמנות לקיים את האירוע הזה במסגרת אירועי הסטריטבול שהפכו למסורת בעיר פתח תקווה, ולהודות ללוצקי על תרומתו הרבה. אני מאחל לו בריאות, נחת והמשך עשייה".

טל ברודי וצביקה שרף ורמי גרינברג עם מומו לוצקי (דויד ששון/אלטרנטיבה 1)טל ברודי וצביקה שרף ורמי גרינברג עם מומו לוצקי (דויד ששון/אלטרנטיבה 1)
אפיק ניסים, מומו לוצקי ויניב גרין (דויד ששון/אלטרנטיבה 1)אפיק ניסים, מומו לוצקי ויניב גרין (דויד ששון/אלטרנטיבה 1)
חגי סגל, מומו לוצקי, מוטי דניאל ואפיק ניסים (דויד ששון/אלטרנטיבה 1)חגי סגל, מומו לוצקי, מוטי דניאל ואפיק ניסים (דויד ששון/אלטרנטיבה 1)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו