יום שני, 08.08.2022 שעה 16:00

חסון ניסה לשכנע את דאבור לא לפרוש מהנבחרת

כאשר ליו"ר ההתאחדות לכדורגל נודע על הודעת החלוץ, הוא הציע לו לקחת פסק זמן, אך זה היה נחוש בהחלטתו. חסון: "מקבל את החלטתו, אהבתו לנבחרת בלטה"

|
מונס דאבור ואורן חסון  (רדאד ג'בראה, מיכה בננו)
מונס דאבור ואורן חסון (רדאד ג'בראה, מיכה בננו)

מספר דקות לפני ההודעה הרשמית של מונס דאבור על החלטתו לפרוש מנבחרת ישראל, הוא שוחח עם יו״ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון במשך מספר דקות. כאשר לאחרון נודע שהחלוץ מעוניין לפרוש מהמדים הלאומיים, הוא ניסה לשכנע את דאבור להימנע מכך ולקחת פסק זמן מהנבחרת, לא לפרוש.

חסון לא היה היחיד שניסה לשכנע את דאבור, כאשר בנוסף אליו גורמים בכירים סביב הנבחרת ניסו לשכנע את שחקן הופנהיים לא לפרוש. אך דאבור כבר היה נחוש בהחלטתו, ההודעה שלו הייתה מוכנה ובסיום השיחה עם חסון, החלוץ לחץ על הודעת הפרישה שפרסם ברשתות החברתיות.

דאבור לא שוחח לפני כן עם אנשי ההתאחדות או הנבחרת ושמר את ההחלטה בקרב משפחתו והסביבה הקרובה בלבד. מהצוות המקצועי של הנבחרת נמסר: “השיחות שלנו עם שחקנים בכל נושא מאז ומתמיד נשארות בינינו, מודים לו על שנותיו בנבחרת ומאחלים לו בהצלחה בהמשך הקריירה. הנבחרת היא של כולם וזו זכות גדולה להיות בה. הפנים קדימה לעבר המשחק מול אלבניה”.

מונס דאבור (ראובן שוורץ)מונס דאבור (ראובן שוורץ)

מאוחר יותר, התייחס חסון לפרישתו של דאבור: “שוחחתי עם דאבור טרם פרסום החלטתו ואני מכבד את בחירתו ומודה לו על תרומתו לאורך השנים לנבחרות ישראל ולנבחרת הבוגרת. היו לי שיחות רבות עם דאבור בתקופות שונות ואהבתו לנבחרת בלטה בכולן. נבחרות ישראל היו וימשיכו להיות המקום אליו כולם שואפים להגיע ויהיו דוגמה ומופת לבני אדם שונים שיודעים תמיד למצוא את המשותף ולהתאחד בגאווה לטובת המדינה והחברה אותה הם מייצגים”.

עוד הוסיף חסון כי “כל מי שזוכה להיות חלק מנבחרות ישראל או שואף להיות חלק מהן חייב לזכור כי זאת זכות שבצידה אחריות עצומה. השונות שמרכיבה את הנבחרת היא גם זאת שמאפיינת את האוהדים והאוהדות שרוצים בהצלחתה ותומכים בה. בחברה שמורכבת מכל כך הרבה גוונים, חובה עלינו בכדורגל בכלל ובנבחרות ישראל בפרט לפעול תמיד יחד ולחפש את המשותף ולא את המפלג”.

אורן חסון (שחר גרוס)אורן חסון (שחר גרוס)

חסון סיים את דבריו והצהיר: “יחד עם המנהל המקצועי יוסי בניון, המאמן אלון חזן והשחקנים, בנבחרת הבוגרת ובכל נבחרת, נוודא כי כל מי שיסכן את החלום המשותף של כולנו לא יהיה חלק מאחד הסמלים הגדולים של מדינת ישראל. המשחק הקרוב מול אלבניה הוא המשימה הגדולה והראשונה שלנו, אבל יש עוד קרבות רבים ואף מורכבים יותר אותם נזכה לנצח רק אם נהיה מאוחדים”.

השערים האחרונים של דאבור בנבחרת
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו