יום שישי, 22.10.2021 שעה 15:51

לא רק כדורגל היה בגמר היורו עד 21 בטדי

ארגון לונדון דתי הגשים חלום של עשרות ילדים ממספר עמותות, בערב שכלל אביזרי עידוד והפנינג. היעד הבא: להטיס 20 ילדים למונדיאל. רוצים לתרום?

5 תגובות |
לא פחות חשוב מהכדורגל עצמו
לא פחות חשוב מהכדורגל עצמו

מסביב לגמר היורו הנהדר אמש (שלישי) בטדי, שבו זכתה בסופו של דבר כצפוי ספרד, אולי שמתם לב למשהו שלא היה קשור ישירות לנעשה על כר הדשא, אבל היה חשוב לא פחות.

לאתר פאן טרוולרס

מדובר בפעילות של הסאמר סקול לונדון דתי, אשר מוציא קבוצות נוער לסאמר סקול בלונדון וקבוצות נוער למשחקי כדורגל בחו"ל. בארגון מאמינים שעם יכולות האירגון והניסיון הלוגיסטי שלו הוא יכול גם לתרום לקהילה ולשמח ילדים.

בשנה שעברה הטיס הארגון על חשבונו קבוצה קטנה של ילדים נכים עם המדריכים הצמודים שלהם, לשני משחקים מרכזיים בטורניר הכדורגל הגדול באירופה - יורו 2012. הארגון יצר קשר עם עמותת "קו לחיים" וביקש מהם למצוא שני ילדים שבשבילם הדבר הוא "הגשמת חלום" ואין ברשותם את היכולות להגשים חלום זה.

מיותר לציין כי הטיול היה פשוט מדהים בכל קנה מידה עבור אותם ילדים, והיה הרבה מעבר לציפיות, ויצר רצון להמשכיות. לכן, לאור ההצלחה האדירה מבחינת הטיול שהתקיים בשנה שעברה באוקראינה החליט הארגון להמשיך ולתרום לקהילה בצורה דומה: להגשים חלומות של ילדים שמאוד אוהבים כדורגל, עם סיפור חיים לא פשוט: ילדים נכים, ילדים חולים, ילדים ממשפחות הרוסות, ילדים חולי סרטן, ילדים עם מחלות כרוניות וגנטיות כגון ניוון שרירים וכדומה.

סולטר: החיוך של הילדים שווה הכל

לכן, הוחלט לקחת קבוצה של כ-130 אנשים, שמתוכם רובם ילדים והיתר מתנדבים, ממספר עמותות לערב חוויתי שלם בטדי הכולל חולצות, צביעת פנים לקראת המשחק, שתייה, חטיפים, ארוחת ערב וכמובן כניסה לגמר היורו U21. לרוב הילדים היה מדובר בהגשמת חלום לראות שחקנים מהטופ העולמי מקבוצות פאר כגון: ברצלונה, ריאל מדריד ומנצ'סטר יונייטד.

כעת, הפרוייקט הגדול של הארגון הוא הטסת 20 ילדים למונדיאל שיתקיים ביוני 2014 בברזיל. מדובר בקבוצה של 45 אנשים כי לרוב הילדים יש מלווה צמוד (בהתנדבות) וכן מסיבות רפואיות צריך גם רופא ופרמדיק צמודים מישראל. סך עלות הפרוייקט הוא 400,000 ש"ח.

חוויה נדירה בטדי
חוויה נדירה בטדי
 

נכון לימים אלו גוייסו כמעט 180,000 ש"ח מתורמים מחו"ל לפרוייקט, כך שכעת חסר עוד 220,000 ש"ח. המטרה היא לגייס את הכסף בעזרת ספונסרים ובעזרת תרומות מהקהל הרחב (חשוב לציין - אין מדובר ברווח עבור הארגון בפרוייקט זה ומדובר בהגשמת חלום לילדים בלבד!).

לתרומה לחצו כאן (ניתן לתרום גם דרך עמותת "חברים לרפואה"
 

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי